Google Haberler Web Sürümü Karanlık Mod Özelliği Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Google Haberler Web Sürümü Karanlık Mod Özelliği Geldi

0
Google Haberler Web Sürümü Karanlık Mod

İlgi alanlarınız doğrultusunda en güncel haberleri takip edebilme imkanınız bulunan Google Haberler web sürümü karanlık mod özelliği kısa süre önce geldi. Bundan sonra kullanıcılar, karanlık mod özelliğini google haberler web sürümünde de dilediği gibi kullanabilecekler.

Sunulan fazlasıyla başarılı özellik ile en çok kullanılan haber takip sitesi Google Haberler olarak anılıyor. Kullanıcıların ilgi alanları doğrultusunda dünya genelinde en güncel haberleri sunan uygulama, sık sık aldığı güncellemeler sayesinde kullanıcı deneyimini gün geçtikçe arttırıyor.

Artan ekran süreleri düşünüldüğünde, karanlık mod artık bir uygulamada ilk olarak aradığımız özellik konumunda bulunuyor desek pekte yanlış olmaz. YouTube, Twitter ve Facebook gibi pek çok uygulamanın da hem mobil hem de web sürümlerinde söz konusu özellik olan karanlık mod mevcut. Bunun yanında Google da neredeyse tüm uygulamalarında bu özelliği kullanıma soktu.

Google Haberler de mobil sürümünde karanlık mod özelliğine sahip. Kullanıcıların isteği doğrultusunda sistem ayarına göre otomatik olarak değişecek şekilde ya da sadece akşamları aktif olacak şekilde karanlık modu kullanabiliyorlar. Getirilen bu özellik ile artık kullanıcılar web sürümünde de karanlık modu genişletilmiş şekilde tüm menülerde ve haberlerde sorunsuz bir şekilde tecrübe edebilecek.

Google Haberler web sürümü karanlık mod nasıl aktif edilir?

Google Haberler’in web sürümüne Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan ‘Ayarlar’ menüsünde ‘Koyu Tema’ seçeneğine gideceksiniz. Bu kısımdan temayı dilediğiniz şekilde kullanmak için devreye alabilirsiniz. Karanlık modu aktif etme seçenekleri mevcut olan bu yerde özelliği kişiselleştirerek özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap