GTA 6 haritası ortaya çıktı! Kaç kilometrekare olacak?

GTA 6 haritası ortaya çıktı! Kaç kilometrekare olacak?

0

Rockstar Games, uzun süredir oyun dünyasının sabırsızlıkla beklediği Grand Theft Auto VI (GTA 6) için ilk tanıtım videosunu birkaç ay önce YouTube’da paylaştı. Böylelikle yeni oyun için heyecan giderek artmışken önemli sorular da sorulmaya başlandı. Bu sorulardan birisi de haritanın ne kadar büyük olacağı. Bununla ilgili bir gelişme yaşandı. Öyle ki GTA 6 harita boyutu ortaya çıktı.

GTA 6 harita boyutu, GTA 5’ten 2.55 kat daha büyük olacak

GTA serisinin hayranları, merakla beklenen yeni oyun hakkında bilgi toplamak için çalışmalar yapıyorlar. Bunun için yeni oyunun tanıtım videosundan yola çıkan GTA 6 topluluğu, oyunun harita boyutunu da ortaya çıkardı.

GTA 6 harita boyutu, GTA 5'ten 2.55 kat daha büyük olacak
Beklenen GTA 6 haritası

Son gelen bilgilere göre Grand Theft Auto (GTA6 haritası, 125 kilometrekare büyüklüğünde olacak. Bu, GTA 5‘in haritasından yaklaşık 2.55 kat daha büyük olacağı anlamına geliyor. Buna göre yeni yapım, büyük bir alan sunacak gibi görünüyor. Tabii bunun şimdilik bir iddiadan ibaret olduğunu da unutmamakta fayda var.

Mevcut bilgilere göre GTA 6Lucia adlı bir kadın ve Jason adlı bir erkek karakteri merkezine alacak. Hikaye, sevgili olduğu düşünülen bu ikili üzerinden yürüyecek. Bununla birlikte oyun, Vice City‘yi de içerecek büyük bir haritaya sahip olacak. Daha gerçekçi grafikler ve sürüş dinamikleri ile büyük etki yaratacak oyun, özellikle yapay zeka açısından çok dikkat çekecek.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce GTA 6 harita boyutu yeterli mi? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/gta-6-harita-boyutu

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir