GTA 6 Oyununu Bekleyenlere Kötü Haber!

GTA 6 Oyununu Bekleyenlere Kötü Haber!

0

Popüler oyun serisi GTA’nın 6. oyunu GTA 6, herkesin beklediği tarihten daha geç gelebilir. Gelen son bilgiler, oyunun çıkış tarihinin 2025 olacağı yönünde. GTA 6 Oyununu Bekleyenlere Kötü Haber!

GTA 6 Oyununu Bekleyenlere Kötü Haber!

GTA 6 Oyununu Bekleyenlere Kötü Haber!

 2013 yılında tanıtılan GTA 5 oyunu, çıktığı ilk günden beri popülerliğini korumaya ve büyük bir hayran kitlesi oluşturmaya devam etmekte. Söz konusu olan oyun serisinin yapımcısı Rockstar Games, oyun yeni çıkmamasına rağmen geliştirmeye devam etmekte. Ancak gelen iddialar doğrultusunda serinin hayranları mutsuz olmaktalar. Çünkü gelen iddialara göre GTA 6 için daha fazla beklememiz gerekmekte.

Call of Duty ve Battlefield ile ilgili sızıntılarıyla ünlü Tom Henderson, GTA 6 hakkında bazı bilgiler paylaşmakta. Henderson, gelen yeni bilgileri kendi YouTube kanalından duyurmakta. Ayrıca söz konusu olan oyunun, en erken olası tanıtımın 2024 veya 2025 yılında gerçekleşeceğinin bilgisini vermekte.

Henderson’dan gelen bilgilere göre, Rockstar Games son zamanlarda geliştirici ekibinin rahatlığına fazlasıyla önem vermekte. Ayrıca geliştirici ekibini zorlamak istememekte. Bu sebepler doğrultusunda da oyunun tanıtım tarihi uzamakta. Ancak gecikmenin bir diğer sebebi ise şirketin oyunun tamamen kusursuz olarak piyasaya sürmek istemesi.

Ayrıca gelen iddialar göz önüne alındığında Rockstar Games, oyunu yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkarmayı planlamakta. Söz konusu olan bu sebeple de şirket, yeni nesil konsolların yaygınlaşmasını beklemekte de olabilir. Ek olarak da gelen son iddia ise GTA 5 hala popülerken, markanın GTA 6 için biraz fazla zaman kazanmak istemesi olarak söylenmekte.

Tom Henderson,eski iddiaların bazılarını da yalanlamakta. Oyunun 80’ler veya 90’larda geçeceği dedikodusu var olmakta. Fakat Henderson, gelmesi planlanan yeni yapımın modern bir ortamda geçeceğini söylemekte. Ayrıca Henderson, oyuna Vice City haritasının ekleneceğini belirtmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir