GTA 6 Kutu Açılışı Rekor Kırdı! TikTok Videosu

GTA 6 Kutu Açılışı Rekor Kırdı! TikTok Videosu

0
GTA 6 Kutu Açılışı Rekor Kırdı

Bu yıl 7. senesini dolduran sevilen oyun GTA 5 halen daha fazlasıyla ilgi görüyor. GTA 5 yayınlanmadan önce şuanda GTA 6 için olduğu gibi birçok bilgi paylaşılmıştı. Merakla beklenen GTA 6 hakkında bir çok iddia ortalıkta dolanıyor olsa da henüz net bir bilgi maalesef yer almıyor. Söylentiler devam ederken kısa süre önce TikTok kullanıcısı Rockstar Games’den gönderilmiş GTA 6 kutu açılışı yayınladı. En baştan belirtmekte fayda var, bu görüntüler tamamen gerçek dışı.

GTA 6 kutu açılışı TikTok’ta rekor kırdı

Sony ve Microsoft’un son model oyun konsollarının ve yeni nesil oyunların çalışmalarının sürdüğü oyun dünyası adına 2020 yılı fazlasıyla yoğun geçmekte. Bu durum karşısında şimdiye kadar en çok satış yapan GTA 5 ve onun yapımcısı Rockstar Games fazlasıyla konuşulmaya ve tartışılmaya başlandı.

@starnightpodcast

GTA 6 unboxing 😍 #touchthis #gta #gta6 #rockstargames #gtavi #gamer #gaming #games #gamescom

♬ ROCKSTAR – DaBaby, Roddy Ricch

Mevcut durumda söz konusu olan oyun GTA 6 ile ilgili ne bir bilgi paylaşıldı nede açıklama yapıldı, herhangi resmi bir söylem olmasa da bazı kesimler gündem de olabilmek için yalan yanlış iddialar ortaya atıyor. Son olarak TikTok’ta lucajvn isimli bir kullanıcı, Rockstar’dan gönderilmiş tarzda bir GTA 6 PS5 kutu açılışı videosu paylaştı. Video bir anda aşırı fazla izlenerek rekor kırma yolunda ilerlerken halen daha izlenmeleri artmaya devam ediyor.

Video içerisinde yer alan GTA 6 PS5 disk kutusu ve diğer içeriklere inananlar olur mu bilinmez ancak Rockstar Games bu durumlara karşılık sert bir önlem almalı diyenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Paylaşılan bu video ve GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddialar hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir