GTA 6 Haritası Sızdırıldı! GTA Vice City ile Bağlantılı mı?

GTA 6 Haritası Sızdırıldı! GTA Vice City ile Bağlantılı mı?

0

GTA 6 için kritik bir sızıntı ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda Yeni Grand Theft Auto oyunu Vice City haritasına geri döneceği iddiaları mevcuttu. Ayrıca kısa süre önce harita sızıntısı ortaya çıktı. Oyuncular uzun bir süredir GTA 6’yı beklemekteydi. Fakat 8 senedir bu beklentilerine karşılık alamamışlardı. Ayrıca GTA 5’in satışlarının artması da yeni oyunun gelmesini engellemekte. GTA 6 Haritası Sızdırıldı!

GTA 6 Haritası Sızdırıldı!

GTA 6 Haritası Sızdırıldı

İnternet üzerinden GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen bir harita paylaşımı var. İsimsiz bir kaynak tarafından paylaşılan bu harita GTA sevenleri ikiye bölmekte. Bunun yanında paylaşılan haritanın gerçekliği sorgulanmakta. Ve ayrıca daha önceki sızıntılarda oyunun Miami’de geçeceği iddiası mevcuttu.

Sızıntı olarak paylaşılan bu harita, Vice City haritasına fazlasıyla benzemekte. Bildiğiniz gibi Vice City kurgusal bir şehir ve aslen Miami şehrini temel almakta.

İnternet ortamındaki tüm sızıntılara rağmen, Rockstar Games oyunla ilgili bir çalışma yaptığını kabul etmiş değil. Hatta stüdyo bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak kısa bir süre önce Rockstar North’un oyun hataları bulacak ve düzeltecek personel arayışında olduğu ortaya çıkmıştı.

Rockstar Games’in oyunu geliştirip geliştirmediği ile ilgili sağlıklı bir sızıntı ise şimdiye kadar ortaya çıkmadı. Ancak oyun sektörünün önde gelen isimlerinden ViewerAnon daha önce GTA 6 çıkış tarihi için 2023 yılını işaret etti.

GTA 5 ise Epic Games‘te ücretsiz verilmesi sonrası oynayan sayılarında da rekorlar kırdı. Yine sekiz yıllık oyun Rockstar Games‘in en çok satan oyunu. Efsane oyun Şubat ayı verilerine göre 140 milyon satış rakamına ulaştı. Stüdyonun son oyunu Read Dead Redemption 2 ise 37 milyon satış rakamına ulaştı.

Peki yaşanan gelişmeler ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir