GBWhatsapp Uygulaması Nedir? Nasıl İndirilir?

GBWhatsapp Uygulaması Nedir? Nasıl İndirilir?

6

Uzun zamandır aradığınız ama bir türlü yapamadığınız GBWhatsapp uygulamasını nasıl yaparsınız onu anlatacağım. Bu yazımda sizlere GBWhatsapp nedir? Uygulamanın ne gibi özellikleri var? GBWhatsapp ile Whatsapp Plus arasında ne fark var? GBWhatsapp indirdim kod gelmiyor neden? Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum neden? Ayrıca GBWhatsapp nasıl indirilir? Gibi sorduğunuz sorulara cevap vermeye çalışacağım. Benim dediklerimi yaparsanız uygulamayı sorunsuz bir şekilde telefona indirebilirsiniz.

GBWhatsapp Nedir?

GBWhatsapp uygulaması normal Google Play de inen Whatsapp uygulamasından tamamen farklı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde birçok yeni özelliğe erişebiliyorsunuz. Bunlar mesela son görülme kapatma, çift tik, tek tik kapatma gibi birçok özellik bulunmakta. Bunları sizlere detaylı bir şekilde aşağıda anlatacağım. Kısaca demek olursa normal Whatsapp uygulamasının üstüne eklenmiş özellikleri bulunuyor.

GBWhatsapp Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Ayrıca GBWhatsapp uygulamasında Whatsapp Plus uygulamasında özelliklerin aynısı bulunmaktadır.

 • Mavi tık kapatma
 • Yazıyor ifadesini gizleme
 • Silinen mesajları veya fotoğrafları görme
 • Okundu işaretini saklama
 • Kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme
 • Farklı tema seçenekleri
 • Sohbetleri gizleme
 • 24 saat içinde paylaşılıp silinen durumları görme
 • Arşivlenen mesajları gizleme
 • Aynı anda 50’den fazla fotoğraf gönderme
 • 2 GB boyutunu geçkin dosya gönderme

GBWhatsapp İle Whatsapp Plus Arasında ki Farklar Nedir?

GBwhatsapp ile Whatsapp Plus arasında hiçbir fark yok diyebiliriz. Aralarında tek fark temalar ve aynı zamanda GBWhatsapp daha eski telefonlara yüklenebilir. Bu sayede telefonuz eski de olsa yine telefona yükleyebilirsiniz ama Whatsapp Plus uygulamasından bunu yapmanız mümkün değildir. Telefonuz biraz eski ve depolama alanı düşük ise sizlere GBWhatsapp uygulamasını indirmenizi öneririm.

GBWhatsapp Uygulamasını İndirdim Kod Gelmiyor Neden?

Bunun nedeni daha önceden daha fazla kod gönderdiğiniz için. Whatsapp veya GBWhatsapp uygulamalarından sürekli giriş yapıp çıkarsanız bir süre sonra kodlar geç gelmeye başlar. Bundan dolayı sizler için sürekli linkleri güncelliyoruz. Güncelleme geldiği anda burada uygulamanızı güncelleye bilirsiniz dostlarım. Eğer uygulamada sürekli kod gönderirseniz bir süre sonra 7, 24, 48, 72 saat gibi süreler zarfından sizlere ceza verir. Bu cezalardan dolayı kod gelmez.

GBWhatsapp Uygulamasında Yüklenemedi Hatası Nasıl Giderilir?

Bu uygulama sizlerde yüklenemedi hatası verirse nedenleri şunlardır: Bunun ilki telefonunuzda yer yoktur ondan yüklenemedi hatası verir. Ayrıca diğeri ise telefonunuza virüs bulaşmıştır o virüste telefona uygulama yüklemenize izin vermiyordur. Yanlış duymadınız bu mümkün. Başka bir yerden indirdiğiniz uygulamadan dolayı virüs bulaşabilir. Bundan dolayı herhangi bir Whatsapp uygulamasını indiremezsiniz. Sadece o virüs bulaştıran kişinin uygulamasını indirebilirsiniz. Bundan kurtulmanın tek yolu da telefona format atmaktır. Virüs silme işlemlerinde işe yaramaz. Kesin yol sadece format atmaktır. Bunun yanında format atmak içinde telefonun ayarlarına girerek telefon ayalarını sıfırla tuşuna basabilirsiniz. Format atarken telefonunuz şarjda ve %40 dan fazla olursa sizler için daha iyi olur.

Diğer bir neden ise telefonda bilinmeyen kaynakları yükleme özelliğini açmamışsınızdır. Bunu açmak içinde ayarlar, güvenlik, bilinmeyen kaynaklar. Bu şekilde özelliği aktif edebilirsiniz.

GBWhatsapp Nasıl İndirilir?

GBWhatsapp uygulamasını nasıl indirilir diye arıyorsanız sizlere kesin çözümünü göstereceğim. Bu şekilde uygulamayı sorunsuz ve kolay bir şekilde telefona indirebilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda bulunan GBWhatsapp İndir butonuna tıklamanız.

GBWhatsapp İndirmek İçin Buraya Tıklayın (Güncelleme geldiğinde linkler yenileniyor. Son güncelleme 15.07.2022)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 3
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 4
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. Uygulamada bu tarz sorunlar oluyor maalesef. Kullandığınız sürümü güncel tutun, onun dışında uygulama temasını değiştirebilirsiniz

Yapılan Yorumlar
 1. Hocam GB WhatsApp ta bildirimler bazen gelmiyor WhatsApp İn içine girince toplu birşekilde geliyor bunun çözümü iletirseniz çok memnun olurum

  • Uygulamada bu tarz sorunlar oluyor maalesef. Kullandığınız sürümü güncel tutun, onun dışında uygulama temasını değiştirebilirsiniz

  • 17 Ocak 2022

   Uygulamayı sıfırlayın o şekilde deneyin ya da özellikleri bir kaç günlüğüne devre dışı bırakın biraz kullanmayın düzelecektir.

 2. Gb WhatsApp nerde tlfndan görünmüyor

 3. GB Whatsapp ı hep burdan indiriyorum çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir