1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Whatsapp Plus Nasıl İndirilir? Whatsapp Sorular

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir? Whatsapp Sorular


Bu gönderimde sizlere Whatsapp plus nasıl indirilir? whatsapp plus hakkında sorulan soruları cevaplamaya çalışacağım. Sizler Bana instagram da sorduğunuz bütün soruları derledim. Eğer bu gönderi de aradığınız bir şeyi bulamazsanız yorum yaza bilir veya instagram üzerinden bizlere ulaşa bilirsiniz.

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?

Whatsapp plus uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklaya bilirsiniz. Sizlere güvenli Whatsapp plus uygulaması sunuyoruz. Bu uygulamaya güncelleme geldikçe durmadan sitemiz üzerinde de linki güncellenir.

Whatsapp Plus, FM whatsapp, GB whatsapp, Aralarında Fark Varmı?

Şuan piyasa da olan bütün whatsapp plus veya GB whatsapp hepsi aynı özellikleri taşımaktadır. Araların da fark ise sadece tema olacaktır. Geri kalan sohbet gizleme, son görülme kapatma, mavi tik kapatma gibi çoğu özellik hepsinde olacaktır.

Whatsapp Plus İndirdim Kişilerim Gözükmüyor

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?
Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?

Söz konusu Whatsapp uygulamasına girerken izinler vermeniz lazım. Ayarlara girin / uygulamalara girin / whatsapp plus uygulamasını bulun ve girin. Oradan izinler kısmı olacaktır rehber ve telefon izinlerini açın. Eğer bunu açmazsanız kişiler gözükmez mesajlar da isim yerine sadece numara yazar.

Whatsapp Plus İndirdim Doğrulama Kodu Gelmiyor

Piyasa da çok fazla whatsapp plus paylaşan var. Bunların çoğu whatsapp plusu alıp paylaşıyor ama güncelleme gelince linki değiştirmiyor. Haliyle siz indirip telefon numaranızı girip doğruluyorsunuz ama biranda ekranda çıkan yazı ise Güncel Whatsapp indirin. Haliyle sizler siler başka whatsapp ararsınız yine bu hatayı verir. Bu kez whatsapp fazla kod gönderdiği için sizlere 7 saat, 48 Saat, 72 saat, gibi cezalar verir. Bu nedenle kod göndermez. Sizlere önerim benim sitemde indirmeniz. Güncel olarak durmadan paylaşıyoruz.

Whatsapp Plus İndirdiğimde Geri Telefondan Silebilir miyim?

İnternet ortamında fazla dolaşan yalan bir bilgi yüzünden insanlar whatsapp plus indirmeye korkar oldu. Nedeni ise şu: Whatsapp plus uygulamasını telefona bir kere indirdikten sonra bir daha silemiyorsunuz yalanı. Bu asla doğru değildir gençler. Bizim sitede indirilen uygulamaları tekrar telefondan sile bilirsiniz.

Normal Whatsapp da ki Fotoğraflarım Silinir mi?

Whatsapp plus uygulamasını yüklerken normal whatsapp uygulamasını siliyorsunuz haliyle Whatsapp uygulamasının dosyalarını telefon otomatik bir şekilde sile bilir. Bu telefondan telefona değişiklik göstere bilir tabi ki. Silinmesini istemiyorsanız en kolay yolu anlatayım sizlere. Öncellikle dosya yöneticisi uygulamasını girin. Daha sonra whatsapp dosyalarını bulun. Orada fotoğraflarınız olacaktır kesinlikle. Onları alın başka bir yere taşıyın. Çözümü bu kadar basit.

Whatsapp Plus Ücretli mi?

Whatsapp plus indirirken önünüze çıkmış belli bir para yaza bilir. Bu ücretli olduğu anlamına gelmiyor sadece reklamdır onlar. Whatsapp plusu indirme ekranı diğer bir sekmede kesinlikle açılmıştır. O sekmeye gidip para yazan yeri kapatın.

Whatsapp Plus Kullanan Kişiler Ban Yer mi?

Whatsapp plus kullanan kişiler ban yemez asla. Piyasa da dolaşan büyük bir yalandır bu. Yukarı da bahsettiğim doğrulama kodu gelmiyor başlığı altında anlattığım gibi fazla whatsapp plus indiriyorsunuz doğrulama kodu geliyor sonra güncelleyin hatası verince siliyorsunuz. İlla ki whatsapp da sizlere kod yollama süresini artırıyor. Bu nedenle aktif olarak whasapp plus paylaşan biriyiz Youtube kanalımızda izleye bilirsiniz.

Whatsapp Plus İndiriyorum Güncelleme İstiyor

Whatsapp uygulamasına bir güncelleme gelince illa ki whatsapp plus uygulamasına da gelmek zorunda oluyor. Sizlerin yapması gereken ise silip tekrar dan bizim sitemizden indirmeniz. Uygulama içerisinde çıkan indir butonu çalışmıycaktır.

Whatsapp Plus Yüklenemedi Hatası Veriyor

Eğer bu hatayı alıyorsanız çözümler var.  Telefonunuzda muhtemelen yer yoktur bu hatayı alıyorsanız yada eski bir telefon kullanıyorsanız yüklenemedi hatası ala bilirsiniz. Eski telefonlar için sizlere GB whatsapp uygulamasını öneririm. Bu Whatsapp uygulamasında istediğiniz her özellik var rahat ola bilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Nesrin Öztürk
    9 ay önce

    Attığınız linkten uygulamayı indirdim sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir