Enes Batur’un Exxen’de Yer Alacağı Program Belli Oldu!

Enes Batur’un Exxen’de Yer Alacağı Program Belli Oldu!

0

Acun Ilıcalı‘nın yeni yayın platformu Exxen, bir programının daha duyurusunu yaptı. Youtube’un bilinen isimlerinden Enes Batur ile karşımıza çıkan Exxen, ”Enes Batur’la Buluşma” isimli bir programın duyurusunu yaptı. Kadınlarla erkekleri karşı karşıya getirecek program, yarışma türünde olacak. Enes Batur’un Exxen’de yer alacağı program.

Enes Batur’un Exxen’de Yer Alacağı Program

Enes Batur'un Exxen'de Yer Alacağı Program

Gündemi günlerdir meşgul eden yeni dijital platform Exxen, son bombasını da patlattı. Platform tarafından yapılan son açıklamalarda Türkiye’nin en bilinen Youtuberlarından olan Enes Batur’un da platform içerisinde yayında olacağı açıklandı Buna göre Enes Batur, Exxen’de “Enes Batur’la Buluşma” isimli bir program yapacak.

Kısa süre önce program hakkında kısa bir bilgilendirme yapan Exxen yönetimi, bu programda kadınlarla erkeklerin karşı karşıya geleceğini açıkladı. Yarışma şeklinde olacak programın tam olarak neler sunacağı ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Bu arada Enes Batur, bu programın tek ünlüsü olmayacak. İnternet mecralarının bilinen isimleri de bu yarışmada yer alacak.

İşte Exxen tarafından yapılan o paylaşım

Enes Batur'un Exxen'de Yer Alacağı Program

Exxen’in paylaştığı afişe baktığımızda, Enes Batur’un programında Halil İbrahim Göker, Baturay Anar, Cihan Albayrak, hazretiyasuo olarak bilinen Mustafa Yavuz ve Mert Eren Bülbül gibi sosyal medyanın bildiği isimlerin varlığını görüyoruz. Son duyuruyla birlikte 1 Ocak 2021‘de hizmet vermeye başlayacak Exxen’in başlangıç yapımlarından bir tanesi de bu olmuş olacak.

Bu projeyi öğrenmemiz pek de sürpriz oldu sayılmaz. Çünkü Enes Batur, bundan bir süre önce sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalar ile Exxen’le birlikte 3 ya da 4 proje üzerinde çalıştıklarını belirtmişti. Enes Batur’un bu platforma gireceği neredeyse kesindi. Yapılan açıklamalarla birlikte projenin detayları da belli olmuş oldu.

Siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Enes Batur’un, Acun Ilıcalı’nın açmış olduğu yayın platformunda programının olmasını nasıl yorumluyorsunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir