eFootball PES 2021 Roma Ortaklığı! Video Yayınlandı

eFootball PES 2021 Roma Ortaklığı! Video Yayınlandı

0
eFootball PES 2021 Roma Ortaklığı

Futbol oyunlarının en sevilenleri arasında bulunan Pes’in yapımcısı Konami, önümüzdeki yıl baştan bir oyun yaratmak yerine var olanın geliştireceğini açıklamıştı. Anlaşılan eFootball PES 2021 Roma yeni bir oyun olmayacak efootball PES 2020‘nin geliştirilmiş ve güncellenmiş sürümü olacak. Konami, yeni oyun için AS Roma ile ortaklığını duyurduğu bir video paylaştı.

eFootball PES 2021 Roma odaklı video yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan videoda AS Roma takımındaki oyuncuların gerçek hallerini ve oyun için modellenmiş hallerini kıyaslayabiliyorsunuz. Bu kıyaslamaların yanında, AS Roma takımının efsanelerinden olan bir kaç ismin de oyunda yer alacağı belli oldu. Bu isimler Francesco Totti, Marcos Evangelista de Morais Cafu olarak açıklandı. Oyunun en yeni sürümünü görmemiz için 15 Eylül 2020 tarihi işaret ediliyor.

Aşağıdan eFootball PES 2021’in yeni oyun içi videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Video içerisinde geliştirilmiş olarak gelecek oyun ile ilgili bir çok detay mevcutken, tam olarak yeni sürümü göremiyoruz. Bunun için bizlere 15 Eylül 2020 tarihi işaret edildiği söylenebilir.

PES 2021 hakkında sizin düşünceleriniz neler ? Bu yıl piyasaya sürülecek olan oyunu geçiş için çok fazla dikkate almayan Konami‘nin önümüzdeki yıl piyasaya süreceği oyun için heyecanlı mısınız?

Konu hakkındaki fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Bu ve buna benzer oyun haberleri için sitemizi takipte kalmayı kesinlikle unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir