eFootball PES 2021 Çıkış Tarihi Sızdırıldı İddası!


Mevcut durumda en tanınmış iki futbol oyunundan biri olan PES’in bu sene çıkacak versiyonu sabırsızlıkla bekleniyor. FIFA 21 çıkış tarihi ve fiyatı yakın zamanda resmi olarak açıklanmıştı. Fakat PES kısmı sessizliğini koruyordu ve eFootball PES 2021 hangi tarihte çıkacak sorusu akıllardaydı.

eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızdırıldı

eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızdırıldı

eFootball PES 2021‘nin sızıntıya göre Eylül ayında oyuncularla buluşacağı konuşuluyor. PES serisinin en büyük rakibi FIFA’nın bu sene çıkacak oyunu geçen ay resmi olarak duyurulmuştu. FIFA 21 çıkış tarihi, 9 Ekim olarak açıklanmıştı ve açıklamanın ardından odak nokta PES’in üreticisi Konami olmuştu. Fakat şirket doğrulusunda mevzuya dair rastgele bir açıklama ya da herhangi bir duyuru yapılmadı.

Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun internet sitesinde ortaya çıkan bazı durumlar sonrasında oyunun çıkış tarihi de sızdırıldı. PES 2021 çıkış tarihi sızıntıya göre 15 Eylül olacak. Diğer yandan bu tarihin kesinlik kazanmadığının da altını çizmek gerekiyor.

Oyunun önceki senelerde çıkan versiyonlarının da neredeyse bütününün eylül ayında çıktığını düşünülecek olursa, bu tarihin pek de iyi olmadığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra eFootball PES 2021’in çıkacağı zaman sorusunun net cevabını öğrenmek amacıyla Konami doğrultusunda yapılacak resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? eFootball PES 2021’nin çıkış tarihi sizce ne olabilir. Bu ve buna benzer düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
11
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
0
Aşk
Korkunç Korkunç
5
Korkunç
Başarılı Başarılı
4
Başarılı
Lol Lol
4
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir