Cyberpunk 2077 Güncellemesi Korku Verici
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Güncellemesi Korku Verici

+ - 0

Cyberpunk 2077’nin ilk gün yaması için gündemde iddia edilen güncelleme boyutu korku verici. Oyunların kopyaları dağıtılması sonrasında normal şartlarda geliştirilmeye devam eder ve bundan dolayı fiziksel bir sürümünü satın aldığınızda, direkt olarak oyuna girilemiyor. Bazı zamanlar söz konusu yamaların boyutları ufak olabiliyor ama Cyberpunk 2077 için aynı şeyi söyleyemeyiz. Cyberpunk 2077 Güncellemesi oyunseverleri korkuttu.

Cyberpunk 2077 güncellemesi için inanılmaz boyut

Cyberpunk 2077 Güncellemesi

Kısa süre önce Twitter’da bir paylaşım yapıldı ve Cyberpunk 2077‘nin ilk gün yaması olduğu iddia edilen ve bu yamanın 43,5 GB boyutunda olduğu görüntülendi. GamesRadar +‘ya göre, oyunun 10 Aralık‘tan önce bir kopyasını elinde bulunduran YouTuber DreamcastGuy, Twitter’da güncellemenin boyutunu öne çıkaran ekran görüntüsünü yayımladı. Ekran görüntüsünde 43,5 GB‘lık bir güncelleme yer alıyor. CD Projekt Red halkla ilişkiler yöneticisi Fabian Mario DöhlaDreamcastGuy‘ın tweet’ine yanıt verdi ve bunun bir güncelleme olduğunu ancak oyunun çıkış gününde yayınlanmasının planlandığını söyledi.

Bunların yanında “Bu bir güncelleme ama eğlenceli bir değişiklik içeriyor, ilk gün yaması değil” açıklamasını yaptı. Söz konusu oyun çıkış günü yaması olarak belirtilmemekte. Cyberpunk 2077‘yi fiziksel olarak satın alan oyuncular bu yamayı indirmek zorunda kalacaklar. Mevcut durumda oyunun fiziksel sürümüne sahip olan oyuncular bu yamayı indirebiliyor.

Sevilen oyunPC‘de en az 70 GB depolama alanına ihtiyaç duyuyor, fakat konsollarda kapladığı yer şimdilik belli değil. Ağustos 2019‘da Avrupa PlayStation Store, Cyberpunk 2077’nin en az 80 GB depolamaya ihtiyaç duyduğunu iddia etmişti. CD Projekt Red, oyunun dosya boyutu hakkında yorum yapmadı. Özellikle ülkemizde bulunan internet alt yapısının kalitesini göz önünde bulundurduğumuzda bir çok oyuncunun canını sıkacak bir durum.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap