Blogger Film Teması! En iyi Ücretsiz Dizi Film Temaları

Blogger Film Teması! En iyi Ücretsiz Dizi Film Temaları

1

Ücretsiz ve kaliteli bir film sitesi kurma istiyorsanız bunun için blogger film teması gerekmekte. Özel yapılmış ücretsiz dizi film temaları için bir araştırma gerçekleştirdik. Blogger film temaları Türkçe olarak bulmak gerçekten zor. Fakat sizler bu İngilizce temaları buradaki videodan Türkçeleştirmeyi öğrene bilirsiniz. Film sitesi kurma için öncelikle mobil uyumlu blogger tema bulmalısınız. Ayrıca hızda çok önemli. Gelin hep beraber mobil uyumlu ve hızlı film dizi temaları bakalım.

Eğer blogger ile ilgili ücretsiz eğitim almak istiyorsanız bu oynatma listesindeki videoları inceleyebilirsiniz.

Sora – Blogger Film Teması

Blogger Film Teması

Blogger temaları için Film ve dizi odaklı arayışta olanlar bu muhteşem özelliklere sahip şık temayı kesinlikle incelemeliler. Sora dizi film teması ile hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmektesiniz. Ayrıca kitaplar, vlog, videolar, tiyatro vb. ile ilgili bloglar için de kullanılabilir. Söz konusu temanın mobil uyumu mevcuttur.

DemoİNDİR

MovieKhor

MovieKhor Blogger Film Teması

Blogger film temaları için mevcut bulunan en iyi temalardan biri MovieKhor. Zaten bir film web siteniz varsa veya film fragmanı, film incelemeleri veya bunun gibi bir şeyle ilgili yeni bir web sitesi oluşturacaksanız, moviekhor blog şablonu sizin için en iyi tema olacaktır. Blogunuz içerisine hızlı yükleme ile beraber gelişmiş özellikleri sayesinde sizi fazlasıyla memnun edecek.

Demo – İNDİR

Moview Blogger Film Dizi Teması

Moview Blogger Film Dizi Teması

Ücretsiz olarak sunulmakta olan blog temaları arasında en iyilerinden biri de Moview’dir. Özellikleri bakımından binlerce kullanıcıyı kendine çeken blogger teması ayrıca mobil uyumlu. Kategorileri ana sayfada istediğiniz düzende yayımlama imkanı sunmakta.

Demo – İNDİR

Ayrıca bu konu ile alakalı çok daha fazla tema bulunabilirdi. Fakat sizlere en kalitelilerini seçmek istedik. Sizlerde yukarıda bulunan temaları ücretsiz kullanabilirsiniz. Temalar hakkında yorumlarınızı alt kısımdan yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 3
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Çok güzel bir yazı olmuş, bende kendi sitem için arıyordum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir