Ücretsiz Blogger Temaları! En iyi Seo Uyumlu Temalar


Ücretsiz Blogger Temaları, mobil uyumlu ve hızlı blogger temalarını sizin için derledik. Blogger ücretsiz temalar olsa da her sektör farklı tema ihtiyaçları duymakta Haber siteleri, Yemek Tarihi Siteleri veya Kişisel Bloglar kaliteli, seo ve mobil uyumlu blogger temaları tercih ediyor. WordPress benzeri bir şekilde bloggerda da istediğiniz amaç doğrultusunda kullanabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz blogger temaları bulunuyor.

Yapacağınız işin kategorisi farketmeden sizler için en uyumlu ve kaliteli blogger temaları bu listemizde bulunuyor. Ücretsiz blogger temaları ve bedava blogger temaları tamamen seo uyumlu temalar şekliyle sorunsuz kullanabilirsiniz.

OnePress Blogger Teması

en iyi seo uyumlu temalar

Bedava blogger temaları ve seo uyumlu blogger temaları denilince akla gelen isimlerden bir tanesi kesinlikle OnePress diyebiliriz. Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile haber siteleri, teknoloji siteleri için gayet uyumlu bir blogger teması.

Demo ve İndirmek için OnePress Blogger Tema..

Ücretsiz Blogger Temaları – Gmag Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Temaları, seo uyumlu temalar

OnePress teması göz önüne alındığı zaman bir üst versiyonu olarak Gmag Blogger teması diyebiliriz. Gayet hızlı ve kolay düzenlenebilir yapısı ile kullanıcıların taktirini kazanmış durumda. Haber, magazin, dizi ve film, teknoloji siteleri için fazlasıyla kaliteli bir tema. Temamız seo uyumlu iken, ücretli versiyonunda karanlık mod bulunuyor.

Demo ve İndirmek için Gmag Blogger Teması…

Juragan Blogger Teması

Juragan Ücretsiz Blogger Temaları

Ücretsiz blogger temalarımızdan bir diğeri ise Juragan blogger teması. Mobil uyumlu blogger teması olması kendisini rakiplerine nazaran önde tutarken, göze hoş gelen tasarımı ve seo uyumlu olması ücretsiz blogspot teması için bir hayli güzel. Reklam yerleşimi bakımından uygun seçenekler bulunması ile hızlı bir tema olması kendisini öne çıkartıyor. Dilediğiniz sektöre uygun kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema.

Demo ve İndirmek için Juragan Blogger Tema

Tech Life Blogger Teması

Seo uyumlu ücretsiz blogger teması

Ücretsiz ve seo uyumlu temalarımızdan bir diğeri TechLife Blogger Teması. Bu tema üç sütun halinde ve mobil uyumlu bir şekilde kullanılabiliyorken hızı bakımından da bir çok temayı geride bırakıyor. İçerik çokluğu sayesinde sitenizde gezinen kullanıcılar daha çok yazı okuyabilecek.

Demo ve İndirmek için Tech Life Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Temaları – Viral Go! Blogger Teması

Viral Go! Ücretsiz Blogger Temaları,

Viral go! Hız bakımından oldukça verimli iken ücretsiz blogspot teması içinde arama butonlu, hareketli menüsü, adsense uyumlu ve ziyaretçileri site içerisinde tutmaya yarayacak eklentileri ile oldukça güzel bir tema. Google sıralamanızı üst seviyelere çıkartmanızı sağlayacak bir tema.

Demo ve İndirmek için Viral Go! Blogger Tema

Folio Blogger Teması

Folio Blogger Teması, Ücretsiz Blogger Temaları

Folio Blogger Template , tek sayfalık duyarlı bir portföy blogger temasıdır. İşinizi veya işinizi tanıtmak için mükemmeldir. Tüm modern mobil cihazlarla uyumludur. Minimalist tek sayfalık tasarımın dışında bir blogu da var.

Demo ve İndirmek için Folio Blogger Tema…


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
Kötü Kötü
9
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
12
Eğlenceli
İlginç İlginç
6
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
18
Başarılı
Lol Lol
2
Lol

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir