Ücretsiz Blogger Temaları! En iyi Seo Uyumlu Temalar
 1. Ana Sayfa
 2. YouTube Video

Ücretsiz Blogger Temaları! En iyi Seo Uyumlu Temalar

+ - 5

Ücretsiz Blogger Temaları, mobil uyumlu ve hızlı blogger temalarını sizin için derledik. Blogger ücretsiz temalar olsa da her sektör farklı tema ihtiyaçları duymakta Haber siteleri, Yemek Tarihi Siteleri veya Kişisel Bloglar kaliteli, seo ve mobil uyumlu blogger temaları tercih ediyor. Wordpress benzeri bir şekilde bloggerda da istediğiniz amaç doğrultusunda kullanabileceğiniz kaliteli ayrıca ücretsiz blogger temaları bulunuyor. Bunun yanında bu temalar seo uyumlu.

Yapacağınız işin kategorisi fark etmeksizin sizler için en uyumlu, ücretsiz ve kaliteli blogger temaları bu listemizde bulunmakta. Ayrıca ücretsiz blogger temaları ve bedava blogger temaları tamamen seo uyumlu temalar şekliyle sorunsuz kullanabilirsiniz.

Seo Uyumlu Blogger Temaları

Sure APK – Blogger Oyun Teması

Sure APK - Blogger Oyun Teması

Blogger Tabanlı bir Apk veya Program indirme web sitesi kurmaya karar verdiniz fakat tema bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Sure Apk Blogger Teması aslında 9.99$ lık Premium bir temadır. Fakat temanın birde Free versiyonu bulunmaktadır. Sure.com tarafından ücretsiz olarak sunulan temanın bazı özellikleri şu şekilde.

 • Seo ve Adsense Uyumlu
 • 2 Sütunlu
 • Tüm Cihazlarla uyumlu Responsive tasarım.
 • Uygulama , Apk ve Oyun indirme Teması olarak ta kullanılabilmekte.
 • Açılır Menü
 • Rastgele uygulama eklentisi

Demo ve İndirmek için.

MagOne Blogger Theme

MagOne , teknoloji, oyunlar, seyahat destinasyonları, filmler, blogcu dergileri , teknoloji vb. dahil içeriğe odaklanmanıza olanak tanıyan temiz, şık bir dergiye duyarlı blog yazarı şablonu . Çekici bir renk kombinasyonu ve etkileyici profesyoneller ile birçok özelliğe sahiptir. Hemen çıkma oranlarını düşürmeye odaklanırken, reklam gösterimini artırırken, bu tema, reklam gelirinizi en üst düzeye çıkarırken ziyaretçilerinizin daha fazla içerikle gezinmesini sağlar! Dergi stili blogger şablonu arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenektir.

Demo ve İndirmek için MagOne Blogger Tema

OnePress Blogger Teması

en iyi seo uyumlu temalar

Bedava blogger temaları ve seo uyumlu blogger temaları denilince akla gelen isimlerden bir tanesi kesinlikle OnePress diyebiliriz. Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile haber siteleri, teknoloji siteleri için gayet uyumlu bir blogger teması. Ayrıca sitede gezinme bakımından da oldukça faydalı.

Demo ve İndirmek için OnePress Blogger Tema..

Ücretsiz Blogger Temaları – Gmag Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Temaları, seo uyumlu temalar

OnePress teması göz önüne alındığı zaman bir üst versiyonu olarak Gmag Blogger teması diyebiliriz. Bunun yanında gayet hızlı ve kolay düzenlenebilir yapısı ile kullanıcıların taktirini kazanmış durumda. Haber, magazin, dizi ve film, teknoloji siteleri için fazlasıyla kaliteli bir tema. Ayrıca temamız seo uyumlu iken, ücretli versiyonunda karanlık mod bulunuyor.

Demo ve İndirmek için Gmag Blogger Teması…

Dens Blogger Teması

Dens Blogger Teması

Dens, teknoloji, oyunlar, seyahat yerleri, filmler, blogcu dergileri , teknoloji vb. Dahil içeriğe odaklanmanıza olanak tanıyan temiz ve şık bir tema. Ayrıca çekici bir renk kombinasyonu ve etkilenen profesyoneller ile birçok özelliğe sahiptir. Bunun yanında hemen çıkma oranlarını düşürmeye odaklanan ve reklam gösterimini artırmaya odaklanan bu tema, ziyaretçilerinizin reklam gelirinizi en üst düzeye çıkarırken daha fazla içerikle gezinmeye devam etmesini sağlayacaktır! 

Demo ve İndirmek için.

Juragan Blogger Teması

Juragan Ücretsiz Blogger Temaları

Ücretsiz blogger temalarımızdan bir diğeri ise Juragan blogger teması. Mobil uyumlu blogger teması olması kendisini rakiplerine nazaran önde tutarken, göze hoş gelen tasarımı ve seo uyumlu olması ücretsiz blogspot teması için bir hayli güzel. Reklam yerleşimi bakımından uygun seçenekler bulunması ile hızlı bir tema olması kendisini öne çıkartmakta. Bunun yanında dilediğiniz sektöre uygun kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema.

Demo ve İndirmek için Juragan Blogger Tema

Tech Life Blogger Teması

Seo uyumlu ücretsiz blogger teması

Ücretsiz ve seo uyumlu temalarımızdan bir diğeri TechLife Blogger Teması. Bu tema üç sütun halinde ve mobil uyumlu bir şekilde kullanılabiliyorken ayrıca hızı bakımından da bir çok temayı geride bırakmakta. İçerik çokluğu sayesinde sitenizde gezinen kullanıcılar daha çok yazı okuyabilecek. Bunun yanında reklam yerleşimide oldukça iyi.

Demo ve İndirmek için Tech Life Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Temaları – Viral Go! Blogger Teması

Viral Go! Ücretsiz Blogger Temaları,

Viral go! Hız bakımından oldukça verimli ve ayrıca ücretsiz blogspot teması içinde arama butonlu, hareketli menüsü, adsense uyumlu ve ziyaretçileri site içerisinde tutmaya yarayacak eklentileri ile oldukça güzel bir tema. Ayrıca Google sıralamanızı üst seviyelere çıkartmanızı sağlayacak bir tema.

Demo ve İndirmek için Viral Go! Blogger Tema

Folio Ücretsiz Blogger Temaları

Folio Blogger Teması, Ücretsiz Blogger Temaları

Şimdi gelelim son temamıza. Folio Blogger Template, tek sayfalık duyarlı bir portföy blogger temasıdır. İşinizi veya işinizi tanıtmak için mükemmeldir. Tüm modern mobil cihazlarla uyumludur. Minimalist tek sayfalık tasarımın dışında bir blogu da var.

Demo ve İndirmek için Folio Blogger Tema…

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Çok güzel temalar koymuşsunuz, önce demosuna bakıp beğenip indirdim saolun

 2. 2 sene önce

  Çok Sağol Buna İhtiyacım Vardı

 3. merhabalar blogger slider eklentili mobil uyumlu haber teması yokmu ?

 4. Cok iyi temalar tesekkurler

 5. çok güzel temalar teşklr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.