Binance Avrupa Hakkında Yeni Karar Aldı!

Binance Avrupa Hakkında Yeni Karar Aldı!

0

Popüler kripto para borsalarından Binance, aldığı yeni bir karar haberi ile geldi. Söz konusu olan habere göre Avrupa için kısıtlama kararı aldı. Binance Avrupa Hakkında Yeni Karar Aldı!

Binance Avrupa Hakkında Yeni Karar Aldı!

Binance Avrupa Hakkında Yeni Karar Aldı!

Gün geçmiyor ki Binance yeni bir haber ile gelmesin. Şimdi ise aldığı yeni karar haberi ile gündeme oturdu. Şirketin duyurusuna göre Avrupa için kısıtlama kararı geldi. Ayrıca borsa, vadeli işlem ve türev ürün tekliflerini düşüreceğini belirtti. Binance’in bu kararının arkasında ise regülasyonlar yer almakta. Şirketin resmi sitesinden yaptığı açıklamada, regülasyonlar sonrasında oluşan baskı nedeniyle bu kararı aldığı açıklanmakta. Ayrıca karar; Almanyaİtalya ve Hollanda‘da kısa süre içinde yürürlüğe girecek.

Kripto para borsası Binance’in kısıtlama kararı Almanya, İtalya ve Hollanda’daki kullanıcıları büyük ölçüde etkilemekte. Ayrıca söz konusu olan borsa şirketi  ülkedeki kullanıcıların yeni vadeli işlem veya türev ürün hesapları açamayacağının bilgisini verdi. Ayrıca Binance’ten gelen açıklamaya göre kullanıcıların açık pozisyonlarını kapatmak için 90 günü olduğu da belirtilmekte.

Tahminlere göre BinanceAvrupa için aldığı kısıtlama kararını, ilerleyen dönemde diğer ülkelere yansıtacağı beklenmekte. Ayrıca kısıtlamanın en büyük nedeni ise borsa üzerinde oluşan baskı olmakta. Söz konusu olan ülkelerin getirdiği düzenlemeler ve yeni kararlar, kripto para borsası üzerinde büyük baskı oluşturdu. Ayrıca bildiğiniz üzerinde içinde bulunduğumuz ayın başında Binance, dijital token satışlarını durdurmuştu.

Ayrıca Binance’in üzerinde oluşan baskı nedeniyle önceki zamanlardaki olayı ise günlük para çekme işlemine sınır getirmek olmuştu. Şirket günlük para çekme limitinde bazı değişikliklere gitmişti. Sadece “Temel Hesap Doğrulama” işlemini tamamlamış kişiler için günlük para çekme limitini 0,06 Bitcoin olarak düzenlemişti.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir