Battlefield 6 Açıklaması Heyecanlandırdı! Erken Gelebilir

Battlefield 6 Açıklaması Heyecanlandırdı! Erken Gelebilir

1

FPS oyunu dediğimiz zaman akıllara gelen ilk serilerden birisi Battlefield. Yakın zamanda oyuncularla yeniden buluşmayı hedefliyor. Yapılan açıklamalarda CEO Andrew Wilson, şirketin bu yıl yeni bir Battlefield oyunu çıkaracağını belirtti. Konuşmanın devamında Battlefield 6 tanıtım tarihi hakkında bazı açıklamalar da yapıldı. Battlefield 6 açıklaması heyecanlandırdı.

Battlefield 6 açıklaması heyecanlandırdı! Tanıtım tarihi hakkında açıklama geldi

Battlefield 6 Açıklaması Heyecanlandırdı

CEO Andrew Wilson, konu ile ilgili açıklamalar yaptı. Üst düzey bir oyun çıkmasına ek olarak, oyunda ışın izleme ve DLLS gibi teknolojiler var. Ayrıca sonraki Battlefield oyununun her zamankinden daha fazla oyuncuyla eşi görülmemiş haritalar içereceğini cümlelerinde mevcut.

Battlefield 6 tanıtım tarihi hakkında açıklamalarına Wilson devam etti. Geliştirici ekibin bu yeni oyun için kollarını sıvadığına ve oyunun baharda ortaya çıkmasını planladıklarını belirtti. Şuan ki durumda herhangi bir gelişmenin olmadığı açıklanırken, programın ilerisinde bile olunduğu bilgisi mevcut.

CEO Andrew Wilson tarafından konu hakkında yapılan tam açıklama, “Önümüzdeki aylarda, topyekün askeri savaşa dönüşün olacağı bir sonraki Battlefield oyunu da dahil olmak üzere planlarımız hakkında daha çok şey paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Oyun, her zamankinden daha fazla oyuncu sayısıyla devasa savaşları hayata geçirmek için yeni nesil platformların gücünden tam olarak yararlanıyor. Eşi görülmemiş ölçekte haritaların yer aldığı bir sonraki Battlefield sürümü, serinin bilindiği tüm yıkımı, araçları ve silahları alıp başka bir seviyeye taşıyor. Oyunu 2021 yılının tatil sezonunda oyuncularımız için belirleyici bir Battlefield deneyimi sunacağız.” şeklinde.

Battlefield 6 açıklaması ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Daha önce bu seriyi oynamıştım sabırsızlıkla bekliyorum :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir