Avatar 2 İlk Fragmanı Geldi!

Avatar 2 İlk Fragmanı Geldi!

0

Serinin ilk filmi olan Avatar, 2009 yılında beyaz perdede yerini alarak bir efsane haline gelmişti. Aradan geçen 13 yılın ardından Avatar yeni filmiyle hayranlarının karşısına gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde filmden ilk görüntüler gelmişti. Şimdi ise filmle ilgili yeni bir detay paylaşıldı; Avatar 2 ilk fragmanı geldi!

Avatar 2 İlk Fragmanı Geldi!

Avatar 2 İlk Fragmanı Geldi!

2009 yılında sinema severlerin karşısına çıkan ve sinema dünyasında 3 boyutlu olarak yerini alan Avatar, 13 yıllık aranın ardından geri dönüyor. Aradan geçen yıllar boyunca film hakkında yerli yersiz birçok iddia ortaya atılmıştı. Ancak ortaya atılan iddiaların hepsi gerçeklik taşımamaktaydı. Nihayet efsane film yeni filmiyle karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

Bildiğiniz üzere Avatar’ın ikinci filminden ilk resmi görüntüler geçtiğimiz hafta gelmişti. Dün ise hayranları heyecanlandıran yeni bir gelişme yaşanmakta. Avatar: The Way of Water adıyla vizyona girecek Avatar’ın ikinci filminin ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. Söz konusu fragman, filmde göreceğimiz görselliğe odaklanmakta.

Ayrıca merakla beklenen Avatar: The Way of Water hakkında filmin yıldızlarından Sam Worthington bir açıklama yaptı. Worthington, söz konusu film hakkındaki açıklamasında “Gördüğüm kadarıyla akıllara durgunluk veren bir şey ortaya çıkacak” cümlesini kullanarak hayranları daha fazla heyecanlandırmakta.

Ek olarak gelmesi dört gözle beklenen yeni film Avatar: The Way of Water, 16 Aralık 2022‘de vizyona girecek.

Peki siz bu fragman hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca serinin ilk filmini izlemiş miydiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir