Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Canlı Yayın

Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Canlı Yayın

0
Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Son yıllarda popülerlik kazanmayı başarmış olan Asus Zenfone serisi telefonlar, ülkemiz içerisinde Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi devlerle mücadele edebilir durumda değil. Bu konuda bir markanın sektör içerisinde bulunan diğer rakiplerinden geri kalması bu işi bırakması gerektiği anlamına gelmiyor. Bu kapsamda Asus Zenfone 7 tanıtım tarihi açıklandı.

Asus Zenfone 7 tanıtım tarihi belli oldu

Tayvan’da 26 Ağustosa tanıtımı gerçekleşecek olan Zenfone 7 serisi, dünyayı etkisi altına alan salgını nedeniyle YouTube’da yapılacak bir canlı yayınla tanıtımı gerçekleştirilecek. Tayvan saati ile 14:00’da başlayacak olan etkinlikte standart ve Pro modellerinin tanıtılmasını yani iki telefonun karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

Kullanıcılara Snapdragon 865 ve 865 Plus işlemci seçeneklerinin sunulacağı açıklanırken, Pro modelinde dört kamera yer alacağı söyleniyor. Aynı zamanda her iki telefonun Zenfone 6 ile benzer şekilde dönen kameraya sahip olma ihtimali var. Eğer böyle olursa, arka kamera ön kamera olarak da kullanılabilecek.

Kısa süre önce mevcut durumda Geekbench performans testi, Zenfone 7’nin Snapdragon 865 ve 16 GB RAM ile geldiğini gözler önüne seriyordu.

Asus Zenfone 7 tanıtım tarihi belli olmuş oldu. Bu tarih ve online tanıtım biçimi ile dikkatleri üzerine çekerken, salgının büyük etkisi oldu. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Tüm güncel haberleri ilk siz öğrenmek isterseniz sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir