Yüzüklerin Efendisi Oyunu! Orta Dünya Serüveni

Yüzüklerin Efendisi Oyunu! Orta Dünya Serüveni

0

Eylül ayında yayınlanacağı açıklanan Güç Yüzükleri dizisini izlemek için Orta Dünya hayranları gün saymakta. Ayrıca bugün ise Private Division bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşım pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Yüzüklerin Efendisi oyunu resmen duyurulmuş oldu.

Yüzüklerin Efendisi oyunu ne zaman çıkacak?

Yüzüklerin Efendisi Oyunu

Sosyal medya üzerinden Private Division tarafından yapılan paylaşımda Yüzüklerin Efendisi oyun versiyonunun geleceği açıklandı. Ek olarak bu oyun için Wētā Workshop ile ortaklık mevcut. Ayrıca yeni yapımın serinin ilk oyunu olacağı da doğrulandı.

Oyunun piyasaya sürüleceği tarih henüz netlik kazanmadı. Fakat şirketin yayın takvimine baktığımızda 2024 yılı içerisinde Wētā Workshop tarafından geliştirilen bir Orta Dünya oyununun piyasaya sürüleceği bilgisi yer alıyor.

Private Division’ın açıklamasında şunlar söylendi:

JRR Tolkien’in edebi Orta Dünya evreninde yeni bir oyun seti yayınlamak için Weta Workshop ile ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Gelecekte proje hakkında daha fazla şey paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Yüzüklerin Efendisi dizisi için rekor harcama!

Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül’de ön gösterime girecek. Daha sonra ise tüm dünyada yalnızca Amazon Prime abonelerinin faydalanabildiği Prime Video isimli dijital akış platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Mevcut durumda elimize geçen bilgilere göre Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi için rekor seviyede ödeme yapacak. Söylenene göre yalnızca 1. sezonun 465 milyon dolarlık bir bütçesi var. Ayrıca yayın haklarının satın alınması da 250 milyon dolar tutmuştu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Yüzüklerin Efendisi film serisini daha önce izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir