Yeni iPad Air 4 Türkiye fiyatı açıklandı! Tasarımı ve Özellikleri


Yeni iPad Air 4 Türkiye fiyatı

Apple dört yeni ürününü kısa süre önce, 15 Eylül tarihinde tanıtarak cihazları hakkında açıklamalar yaptı. Yeni iPad Air ve yeni iPad (8.nesil) ile birlikte teknoloji devinin yeni akıllı saatleri Apple Watch Series 6 ve Watch SE bu tanıtımda resmi olarak gösterildi. Yeni iPad Air 4 Türkiye fiyatı açıklandı.

Eski cihazlarını andıran bu yeni ürünler onlar gibi uygun fiyatlı olacak. Yeni iPad Air ise premium bir görünüm sunan tasarımı göze çarparken donanımı ve özellikleri ile adeta iPad Pro’yu aratmayacak bir model.

Yeni iPad Air 4 Türkiye fiyatı

Şimdiye kadar yaptığı tüm etkinliklerde olduğu gibi Apple Store’un internet mazağasını çok az bir zaman aralığı için kapatan Apple etkinlik sonrasında cihazların fiyatları ile karşımıza çıktı. Fiayatları belli olan cihazların, Yeni iPad Air’ın başlangıç fiyatı ülkemizde 5799 TL olarak belirlendi.

Hücresel bağlantı bulunan modeli isteyip sahip satın almak isteyenlerin 6999 TL ödemesi gerekiyor. Bu seçeneği birçok tüketici almayı düşünüyor.

8. nesil iPad Türkiye fiyatı

Yeni iPad veya diğer adıyla 8. nesil iPad ise 3199 TL başlangıç fiyatı ile satışa çıkmış bulunuyor. LTE yani hücresel bağlantı mevcut olan modeli satın almak isterseniz, 4399 TL ödeme gerçekleştirmeniz gerekmekte. Bu fiyatların 32 GB’lık model için geçerli olduğunu belirtmekte fayda olduğunu düşünüyoruz.

Siz Apple’ın yaptığı bu tanıtılan dört cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni iPad Air ve iPad’in Türkiye fiyatını nasıl buldunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşa bilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
6
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
2
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
10
Başarılı
Lol Lol
6
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir