Vivo Akıllı Saat Tasarımı Belli Oldu! İşte Görüntüler


Zaman hızla akarken teknolojik cihazlarda çeşitlenip gelişiyor. Akıllı saatler ise günümüzün en çok tercih edilen giyilebilir teknolojik cihazlarından. Kısa süre önce yayınlanan video ile yeni bir tasarım karşımıza çıktı. Vivo Akıllı saat ile yeni bir alternatif geliyor. Vivo Watch özellikleri ise merak konusu.

Vivo Akıllı Saat özellikleri ve detaylar

Vivo Akıllı Saat özellikleri

Resmi olarak tanıtılan Vivo Watch’ın videosuyla tasarımı gösterildi. Vivo geçen hafta, Vivo Watch adlı ilk akıllı saatini Çin’de piyasaya sunacak. Henüz ilk akıllı saatini çıkartacak olan firmadan tanıtım videosu geldi. Videoyu izlediğiniz zaman göreceksiniz ki akıllı saat görünüş bakımından klasik yuvarlak saat tarzında. Paslanmaz çelik bir kasaya sahip olan teknolojik aletin, çok şık olduğu söylenemez.

Giyile bilir teknolojik cihazın sağ kısmında iki düğme mevcut. Bu iki düğme, her iki varyantta farklı tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Vivo Watch, deri ve kauçuk kayış seçenekleriyle kullanıcılarla bulaşacak.

Yaklaşık 18 günlük pil ömrü sunması ise Vivo akıllı cihazın beklenen diğer özellikler içerisinde bulunuyor. Cihazın 5W şarj ile desteklenmesi ile birlikte bünyesinde WearOS bulunmayacak gibi duruyor. Akıllı saat için FunTouchOS yer alacağı sıkça konuşulup tartışılıyor.

Akıllı saatte NFC, Bluetooth 5.1 yer alacakken kandaki oksijen değerini ölçebilmesi ve optik kalp atış hızı ölçmesi de bekleniyor. Dört kayış seçeneğiyle karşımıza çıkacak Vivo’nun ilk akıllı saati, 147 dolarlık bir fiyata satışa çıkması muhtemel.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
10
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
0
Aşk
Korkunç Korkunç
5
Korkunç
Başarılı Başarılı
4
Başarılı
Lol Lol
4
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir