Yeni Geralt ile The Witcher 4. sezon ilk fragmanı yayınlandı!

Yeni Geralt ile The Witcher 4. sezon ilk fragmanı yayınlandı!

0

Netflix’in popüler dizisi The Witcher 4. sezon için yayımlanan ilk fragman, Henry Cavill’in yerini alan Liam Hemsworth’un Geralt rolünde nasıl göründüğünü gözler önüne seriyor. Gelin bakalım yeni Geralt nasıl duruyor?

Liam Hemsworth Geralt rolünde: Netflix yapımı The Witcher 4. sezonundan ilk fragman

Bir dakikalık fragman, sisli bir ormanda başlıyor ve Hemsworth’un canlandırdığı Geralt karakterine arkadan yaklaşıyor. Hemsworth, omzunun üzerinden geriye doğru bakıyor ve gerçekten söyleyebiliriz ki Hemsworth, Geralt rolünü taşıyabilmiş.

Görsel açıdan karakterin yeni aktöre uyum sağladığı görülüyor. Ancak fragman yalnızca bu görsel uyum üzerine odaklanmış ve karakterin diğer unsurları hakkında bilgi vermiyor. Hemsworth’un Geralt rolünde nasıl bir performans sergileyeceği ve sesinin karaktere nasıl uyacağı gibi önemli detaylar hala belirsizliğini koruyor.

Dördüncü sezonun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak dizinin üçüncü sezonunun sonunda Geralt’ın zor bir durumda bırakıldığı düşünüldüğünde, yaratıcı ekibin karakterin dönüşünü doğru bir şekilde yapabilmesi için zamana ihtiyaç duyduğu anlaşılıyor.

Netflix’in bu kısa ancak etkili fragmanı, The Witcher 4. sezon için beklentileri artırmış durumda. Liam Hemsworth’un Geralt olarak nasıl bir performans sergileyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha önceki Geralt aktörü olan Hollywood yıldızı Henry Cavill, yönetmenin ve yazarların istediği şeyleri tam olarak yapmak istemediği için anlaşmazlık yaşayıp diziden ayrılmıştı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylamayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/witcher-4-sezon-fragmani

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir