Yeni Assassin’s Creed oyunu Shadows’tan ilk fragman geldi! Çıkış tarihi de belli oldu

Yeni Assassin’s Creed oyunu Shadows’tan ilk fragman geldi! Çıkış tarihi de belli oldu

0

Ubisoft’un merakla beklenen yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows için ilk resmi fragman yayınlandı! Fragmanda iki oynanabilir ana karakteri ve Feodal Japonya’yı görüyoruz. Gelin birlikte bakalım.

4 dakikalık Assassin’s Creed Shadows fragmanı, kanlı bir oyun olacağını gösteriyor

Fragmanda tanıtılan karakterlerden biri, Japonya tarihinde kaydedilmiş ilk siyahi Samuray olan Yasuke. Oda Nobunaga’nın koruyucusu olan Yasuke’nin oyuna dahil edilmesi, Japon tarihinde genellikle göz ardı edilen bir yönü aydınlatması bakımından pek önemli.

Yasuke’nin yanında ise daha geleneksel bir Japon ve tabii ki bir suikastçı olan Naoe var. İkili, kendilerini çatışma ve entrikanın bol olduğu Feodal Japonya’da derin ve karmaşık bir hikayenin içinde buluyorlar.

Assassin’s Creed Shadows’un geçtiği dönem oldukça etkileyici. Fragman içerisinde gösterilenlerden anladığımız kadarıyla Assassin’s Creed Shadows, Kansai temalı bir haritada geçecek. Yasuke ve Naoe, Tapınakçılar ile karşı karşıya gelirken, oyuncular güven, ihanet ve sadakatin karmaşıklıklarına odaklanan bir hikayeye çekilecekler.

Assassin’s Creed Shadows’u farklı kılan şey, Yasuke ve Naoe arasındaki ilişkiye odaklanması. Başlangıçta rakip olsalar da iki karakter, ortak bir düşmana karşı bir araya gelerek birbirlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda kalıyorlar. Özellikle Yasuke’nin yolculuğu, kendi dünyasından oldukça farklı bir dünyada nasıl yol alacağını keşfetmesi bakımından oldukça derin.

Assassin’s Creed Shadows’un çıkış tarihi, Ubisoft’tan hafta başında kazara sızdırılmıştı, ancak yeni fragmanla da doğrulandı: 15 Kasım 2024. Oyunu Assassin’s Creed Odyssey’i geliştiren ekibin geliştirdiğini de belirtelim.

Ubisoft, fragmandan ayrı olarak bir de karakterleri tanıttığı ayrı bir tanıtım videosu da paylaştı. Dilerseniz onu da yukarıdan izleyebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/assassins-creed-shadows-fragmani

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir