Samsung Galaxy S25 Ultra’nın kaç kameraya sahip olacağı sızdırıldı!

Samsung Galaxy S25 Ultra’nın kaç kameraya sahip olacağı sızdırıldı!

0

Android teknoloji devi Samsung, ocak ayında tanıttığı Galaxy S24 serisi ile marketin önemli bir konumunda yer alırken, 2025 yılının ilk ayında tanıtmaya hazırlandığı yeni telefon serisi hakkında da detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi sızdırılan bilgiler ise Samsung Galaxy S25 Ultra’nın kamera ve ekran tasarımı hakkında bilgiler veriyor. İşte detaylar…

Samsung Galaxy S25 Ultra, dört arka kameraya ve 6.8 inç ekrana sahip olacak

Her geçen gün S25 serisi hakkında yeni bir detay ortaya çıkıyor. Özellikle Galaxy S25 Ultra modelinin sızıntıları birçok özelliği kullanıcılara sunuyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialara göre Samsung’un gelecek amiral gemisi telefonu, üç arka kamera ile gelecek ve Ultra modeli için yeni bir tasarıma gidilecekti. Fakat yeni sızıntılar bu iddiayı çürütüyor.

Galaxy S25 serisi

Galaxy S25 serisinin çıkmasına uzun bir süre olmasına rağmen, her yıl olduğu gibi özellikle S25 Ultra modelinin özelliklerinin bir kısmını tahmin etmek zor değil. Şimdi sunulan iddialara göre kamera özellikleri tam olarak bilinmese de ve herhangi bir geliştirmenin olup olmayacağı kesin olmasa da, Galaxy S25 Ultra modeli dört arka kamera ile gelecek.

Bu yıl tanıtılan Galaxy S24 Ultra’nın kamera seçeneklerine sahip olması muhtemel olan cihazın ayrıca aynı 6.8 inçlik ekran ölçüleri ile gelmesi bekleniyor. Ekran ölçülerinin değişmemesi tuhaf değil çünkü Samsung, S21 Ultra’dan beri aynı 6.8 inç ekran kullanıyor.

Samsung Galaxy S25 Ultra ekran

Ekran ölçüleri aynı kalsa da her seride olduğu gibi S25 Ultra’da da tasarım değişikliği ve yeni özelliklere gidilebilir. Yeni Snapdragon 8 Gen 4 işlemcinin Galaxy versiyonuna sahip olacak telefonun hakkında daha fazla detay bulunmuyor.

Peki ya siz Samsung Galaxy S25 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s25-ultra-kamera-ekran-tasarimi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir