1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri ve Detaylar

Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri ve Detaylar


Age of Empires 3 Microsoft’a bağlı Ensemble Stüdyoları tarafından geliştirilip, Microsoft Game Studios tarafından yayınlanmış. Ayrıca gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunudur. 18 Ekim 2005’te Kuzey Amerika’da ve 4 Kasım 2005’te ise Avrupa’da piyasaya sürülmüştür. Ayrıca Age of Empires Serisi’ndeki üçüncü oyun ve şu zamana kadar çıkmış son ana oyunudur. Age of Empires II: The Age of Kings‘in devamı niteliğindedir. Oyun, Amerika’nın keşfinin ardından, Avrupalıların Amerika’da 16. yy ile 19. yy tarihleri arasındaki kolonileşme faaliyetini, ve ABD’nin kuruluşunu temel almaktadır. Oyunda 8 Avrupa medeniyeti, ve ABD (sadece Campaign’de) bulunmaktadır. Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri!

Age of Empires III, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunu türlerini bir araya getiren “Home City” özelliği sayesinde seriye yenilikler getirmiştir. Bunun yanında oyun için iki tane eklenti paketi mevcut. Birincisi, 17 Ekim 2006’da çıkartılan Age of Empires III: The War Chiefs‘tir. Bu eklenti paketiyle, oyuna 3 tane Kızılderili ulusu var. İkincisi eklenti Age of Empires III: The Asian Dynasties, 23 Ekim 2007’de piyasada. Bu ek paketiyle, oyuna 3 tane Asya medeniyeti mevcut. Ayrıca Definitive Edition versiyonu 15 Ekim 2020 tarihinde Steam gibi oyun platformlarında çıkarılmıştır.

Age of Empires 3 indirme

Age of Empires 3 sistem gereksinimleri

Age of Empires 3 indirme ve Age of Empires 3 nasıl indirilir? Bunun yanında oyunla ilgili araştırmalar yapmaktaysanız doğru yerdesiniz. Age of Empires 3 sistem gereksinimleri de yazımızda detaylı mevcut. Ayrıca Age of Empires 3 indir konusunda pek çok site bulunsa da kaliteli değiller. Burada sizlere kaliteli ve virüssüz bir şekilde nasıl indirip kurmayı anlatıyoruz.

Bunun yanında Age of Empires 3 ü indirmek için alt kısımda bulunan videoyu izlemelisiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan Age of Empires 3 indirme linki tıklayarak orjinal linke ulaşabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra kurulum işlemini de başarıyla tamamlayacaksınızdır.

Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Ekran Kartı : Nvidia GeForce FX 5500 – 512 MB / ATI Radeon X300 Series – 512 MB
  • İşlemci : Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000
  • DirectX : DX9
  • RAM : 512 MB
  • HDD : 5 GB

Videolu Anlatım

(Video Yakında!)

Age of Empires 3 indirme linki (Rar Şifresi: www.ytmobilman.com)

Ayrıca bunların yanında Age of Empires 3 indirme ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu alt kısımdan yorum yaparak belirtmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap