1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yasin ve Barış Kavgası Hakkında Acun Ilıcalı’dan Açıklama

Yasin ve Barış Kavgası Hakkında Acun Ilıcalı’dan Açıklama


Yasin ve Barış Kavgası, Türkiye’nin sevilen yarışma programı Survivor 2020‘nin 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Barış Murat Yağcı ile Yasin Obuz‘un kavga ettiği görüntüler damga vurdu. Salgın nedeniyle Dominik’te olan Acun Ilıcalı ise instagram hesabından canlı yayın yaparak konu hakkında ilk kez konuştu.

Yasin ve Barış Kavgası

“DİSKALİFİYE OLUR MU OLMAZ MI BİLMİYORUM”

Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programının sunucularıyla canlı yayın yaparak şunları söyledi: “Sıkıntılar var. Oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Diskalifiye olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ödül çok önemliydi. Tansiyon yükseldi.

İki takım da kazanmak isteyince ortaya kıvılcımlar çıktı. Birazdan toplantı yapacağız. Yarınki bölümümüzde sıkıntılar var. Sercan oynayamıyor ama kötü değil. Yarın çok acayip şeyler olacak. Sercan oynamayacak.”

Yasin ve Barış Kavgası survior

“Yasin ve Barış Kavgası,Ödülü Duyunca Yarışmacıların Psikolojisi Bozuluyor”

“Ödül çok büyüktü. O kadar büyüktü ki tansiyon yükseldi. Ödül, Dominik’in en güzel 2-3 evinden biri. Benim geçenlerde Instagram’a koyduğum ev. Şöyle anlatayım. Ödülü duyunca yarışmacıların psikolojisi değişiyor. Bir taraf çok mutlu oluyor. Diğer tarafta da Sercan oynamayacak diye demorileze olanlar var.”

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. yeni-hesap_avatar
    10 ay önce

    Barış Yasini dövüyordu neredeyse 😂😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir