1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Xiaomi’nin Yeni Akıllı Telefon Serisi Civi Geliyor!

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Telefon Serisi Civi Geliyor!


Adını artık sık sık duyduğumuz teknoloji şirketi Xiaomi, 27 Eylül’de duyurmak için yeni bir akıllı telefon serisine hazırlanıyor. Şirket söz konusu akıllı telefon Civi için bir tanıtım videosu paylaştı. Xiaomi’nin Yeni Akıllı Telefon Serisi Civi Geliyor!

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Telefon Serisi Civi Geliyor!

Xiaomi'nin Yeni Akıllı Telefon Serisi Civi Geliyor!

Bir süredir teknoloji şirketi Xiaomi yeni bir telefon serisi üzerinde canla başla çalışmakta. Söz konusu yeni serinin adı Civi olmakta. Şirketin açıklamalarına göre akıllı telefon serisinin ilk ürünü 27 Eylül‘de düzenlenecek bir etkinlikte duyurulacak. Gelmesi merakla beklenen telefonun geri sayımı devam ederken konu ile ilgili ilgi çeken bir gelişme geldi.

Şirket vermiş olduğu 27 Eylül’ü beklemek istemedi; Civi serisi akıllı telefonları için bir tanıtım videosu yayınladı. Paylaşılan videoda merakla beklenen model yer almakta. Söz konusu videoda Civi serisindeki ilk akıllı telefonun tasarımı dikkatleri üzerine çekmekte. Videoda telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olacağı gözükmekte. Ayrıca modelin kısmen kavisli ekranı da videoda yer almakta. Metal bir çerçevesi bulunan modelin arka kapağı sahip olduğu tasarım ile fazlasıyla dikkat çekiyor. Kısacası telefonun tasarımı genel olarak büyük bir iddiaya sahip.

Ancak Xiaomi’nin Civi serisinde nasıl bir donanım özelliği tercih edeceği şimdilik bilinmiyor. Fakat geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilere göre kıllı telefon serisinin orta segmentin üst kısımlarında yer alacağını tahmin ettirmekte.  27 Eylül tarihinde düzenlenecek etkinlik, Xiaomi’nin Civi ile kullanıcılara neler vaat ettiğini gösterecek.

Peki siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Xiaomi model ürünleri kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap