Xiaomi Türkiye Fabrikası Yeni İş İlanı Yayınladı!

Xiaomi Türkiye Fabrikası Yeni İş İlanı Yayınladı!

0

Telefon üreticileri denince akla ilk gelen firmalardan olan Xiaomi Türkiye fabrikası yeni iş ilanı yayınladı. Xiaomi, geçtiğimiz aylarda ülkemizde fabrika açacağını duyurmuştu. Yaklaşık olarak 30 milyon dolarlık bir yatırım ile İstanbul Avcılar’da fabrika kurulması planı mevcut. Ayrıca bu sayede 2000 kişiye istihdam sağlanması ve yılda 5 milyon cep telefonu üretmesi beklentiler arasında.

Hayata geçirilecek olan fabrika için iş ilanları hızla yayınlanmaya devam etmekte. Ocak ayında Xiaomi Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı görevine atanan İrfan Öztürk, LinkedIn’de yaptığı paylaşım ile bu iş ilanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Xiaomi Türkiye fabrikası yeni iş ilanı yayınladı

Xiaomi Türkiye Fabrikası İçin Yeni İş İlanı

İş ilanı içerisinde yeni mezun veya birkaç senelik deneyime sahip kişilere fırsat tanınması olumlu karşılandı. Bunun yanında birçok markanın cep telefonu üretimini ülkemize getirmek için adımlar attığı mevcut. Söz konusu ilan şimdiden ilgi odağı oldu. Ayrıca bu konuya bizim gibi onlarca haber sayfası yer verdi.

Test Mühendisi ve Mühendislik Teknisyeni olmak üzere iki farklı alanda iş ilanı açıldığını görüyoruz. Özellikle teknisyenler için yeni mezunlara şans verileceği belirtilirken, her iki pozisyonda İngilizce bilme şartı var. Başvuruların yapılmaya başlandığı da görülmekte.

Xiaomi Türkiye fabrikası hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkemize bu şekilde fabrikaların açılması ve yatırımların devam etmesini olumlu karşılıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir