Xiaomi Mi 11 Pro Özellikleri Belli Oldu! İşte Detaylar

Xiaomi Mi 11 Pro Özellikleri Belli Oldu! İşte Detaylar

0

Akıllı telefonların resmi tanıtımları gerçekleşmeden önce sızıntı bilgiler elimize ulaşıyordu. Xiaomi Mi 11 Pro hakkında ilk bilgiler ise yaz aylarında elimize geçmişti. Hem Xiaomi Mi 11 hem de Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri ortaya çıktı. Bu bilgilerin yanında zaten daha yüksek performans sunmasını beklediğimiz bu modeller için dikkat edilmesi gereken yenilikler ekran tarafına yapılacağı belirtilmişti.

Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri için ortaya çıkan bilgiler

Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri

Xiaomi’nin bu modelinin Snapdragon 875 işlemcisini kullanan Çin’de mevcut olacağı belirtilen ilk telefon. Bu noktada da önem taşıyan modelin, beklendiği gibi ekran ekran kısmında kullanıcıları tatmin edecek bir geliştirme ile gelebileceğini yeniden hatırlatalım. QHD Plus çözünürlük ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak model hakkındaki bilgiler bir Weibo gönderisinde ortaya çıktığı görülüyor.

Sızıntı kullanıcıların, ekran tarafının sol üst kısmında bir ekran deliği ile karşılaşacağını söylüyor. Ekranın kavisli bir yapıda olacağı da yine bu sızıntıya göre ortaya çıkıyor. Aynı sızıntılar Mi 11 ve Mi 11 Pro modellerinin geleceğini de söylemişti. Telefonun şarj tarafında ise 120W hızlı şarj desteğinin sunulması bekleniyor. Zira Xiaomi Mi 10 Ultra ile birlikte 120W hızlı şarj teknolojisi de tanıtılmıştı.

Popüler teknoloji şirketi Xiaomi Mi 11 Pro ile bu hızlı şarj desteğini sizce sağlayabilir mi? Alt kısımdan yorum yaparak söz konusu cihazın özellikleri ile ilgili fikrinizi de belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir