WWE 2K Battlegrounds Kadrosu Açıklandı

WWE 2K Battlegrounds Kadrosu Açıklandı

0

WWE 2K Battlegrounds kadrosu için oyuncular sabırsızlıkla beklerken müjdeli haber geldi. Açıklanan kadroda 70 güreşçi bulunurken hem günümüzün güreşçileri hem de efsane güreşçiler dikkatleri üzerine topluyor.

WWE 2K Battlegrounds kadrosu ortaya çıktı

WWE 2K Battlegrounds Kadrosu açıklandı

Saber Interactive tarafından geliştirilen WWE oyunu 2020 yılı eylül ayının ortalarında piyasaya sürüleceği söylendi. Dağıtımcılığını 2K Sports’un üstlendiği yapım PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve Stadia kullanıcıları ile buluşacak.

İptal edilen bir proje olan WWE 2K21, WWE 2K20 için yapılan olumsuz yorumlara rağmen üzerinde çalışılıyordu fakat kendisini COVID-19 salgını yüzünden göremeyeceğiz. 2K Battlegrounds, 2K21 adlı oyunun yerini alacak.

Günler öncesinden WWE 2K Battlegrounds’da bulunan oyun seçenekleri de açıklanmıştı. Oyun seçenekleri: Campaign, Exhibition, One on One, Tag Team, Triple Threat, Fatal Fourway, Steel Cage, Royal Rumble, King of The Battleground Online Tournament ve Battleground Challenge.

Oyuna ek olarak yalnızca güreşmek dışında WWE yöneticilerine de yardımda bulunacaksınız. Kendi markanızı yaratırken, WWE markasını dünyaya pazarlamak ile meşgul olacaksınız. Bu sayede oyunda mevcut bulunan fakat belli bir aşamaya ulaştıktan sonra kullanılabilen kozmetik ürünler ile ödüllendirileceksiniz.

Tanıtım videosunda Brock Lesnar’ın avukatlığını yapan Paul Heyman konuşmasını dinleyeceksiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi oyun modlarının tanıtıldığı ilgili video ile baş başa bırakalım. WWE 2K Battlegrounds kadrosunun ortaya çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir