Windows 10 Format Atma! Bilgisayara Programsız Format Atma

Windows 10 Format Atma! Bilgisayara Programsız Format Atma

0

Windows 10 format atma işlemi için pek çok kişi bana ulaştı. Programsız format atma ile ilgili daha önce videom vardı fakat Pc Sıfırlama 2021‘i sizler için tekrar çektim. Bilgisayara programsız format atma ve programsız nasıl format atılır? sorularının cevabı bu yazımızda.

Youtube vidolarının bulunduğu kategorideki yazılarımıza bakmayı unutmayın..

Windows 10 Format Atma 2021

Windows nasıl format atılır, pc programsız format atma ve windows 10 sıfırlama ile ilgili en güncel anlatım sizlerle. Bu işlem sizlere ne kazandırır diye soracak olursanız şöyle yanıtlayabilirim. Öncelikle bilgisayarınızda boş yer kalmadıysa ve ekstra şeyler yüklemekte sorun yaşamaktaysanız bu format atma tam size göre.

Bilgisayarda bulunan virüsü silme için de bu yöntem çokça kullanılmakta. Daha önce çektiğim videoların altına bu konuda yorumlar geldi. Bilgisayarında virüs bulaştığını söyleyen birçok takipçim, videoyu izleyerek pc sıfırlama işlemini yaptı. Bunun yanında hem virüsler gitti hem de pc yeni alınmış gibi oldu.

Elinizde bulunan bilgisayarınızı bir başka kişiye verecek veya satacaksanız bu yöntem yine size göre. Sıfırlama sırasında tüm her şeyi sıfırla diyerek, eski verilerinize kimsenin ulaşmamasını sağlayabilirsiniz. Windows 10 sıfırlama ve Windows 10 format atmak bu şekilde size faydalı olması mümkün.

Windows 10 Sıfırlama işlemi

Windows 10 Format Atma

Bu yöntemi kullanarak pc’nizi sıfırladıktan sonra verilerinize erişmeniz mümkün olmaz. Lütfen dosyalarınızı ve verilerinizi bir usb’ye kaydedin. Aksi taktirde tüm her şeyinizin silinme durumu mevcut.

Umarım bu video sizlere faydalı olur ve amacınıza ulaşırsınız. Ayrıca alt kısımdan düşüncelerinizi ve olup olmadığını yazmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir