WhatsApp’ın Tasarımı Değişiyor! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

WhatsApp’ın Tasarımı Değişiyor! İşte Detaylar

+ - 0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, OS için yeni bir tasarım geliştiriyor. Söz konusu tasarım daha beta kullanıcılarına bile açılmadan önce sızdırıldı. WhatsApp’ın Tasarımı Değişiyor! İşte Detaylar

WhatsApp’ın Tasarımı Değişiyor! İşte Detaylar

WhatsApp'ın Tasarımı Değişiyor! İşte Detaylar

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp özellikle de son zamanlarda kendini geliştirmeye devam ediyor. Her geçen zaman yeni bir güncelleme ile adını duyuran platform şimdi de tasarım konusunda değişikliğe gitti. Tasarım tarafından farklı adımlar atmayı planlayan uygulama görünüşünü değiştirmeye hazırlanıyor.

Platform şimdi de iOS için yeni bir sohbet balonu tasarımı geliştirmekte. Ancak söz konusu olan yeni tasarım daha beta kullanıcıları için açılmadan sızdırıldı. Tasarımdaki bu yenilik WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılmakta. Ayrıca yenilik platformun minik bir renk değişikliğine gittiği bilgisini de eklemekte.

Bildiğiniz üzere Android için WhatsApp beta uygulaması, geçtiğimiz günlerde sohbet balonları için yeni bir tasarım yaratmıştı. Artık iOS‘ta da aynı değişiklikleri göreceğiz. Söz konusu yeni tasarımda konuşma balonlarının daha büyük olduğu ve modern olduğu görülmekte. Ayrıca hem açık hem de koyu tema için minik bir renk değişikliği vurgulanıyor.

Ancak platformun bir renk değişikliğine gitmesi beklenen bir durum değildi. Fakat her ne kadar söz konusu değişiklik küçük de olsa modernlik konusunda ilerlemesi düşünülmekte. Ayrıca şirket yeşilin bir başka tonunu kullanarak piyasada olmaya devam etmeyi planlamakta.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? WhatsApp uygulamasını kullanmakta mısınız? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap