WhatsApp Grubundan Ayrıldınız Bildirimi Artık Yok!

WhatsApp Grubundan Ayrıldınız Bildirimi Artık Yok!

0

Dijital anlık mesajlaşma platformu WhatsApp en çok kullanılan uygulamalardan biri. Bu popülerliğini elinde tutmak için birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Gruplar özelliği sayesinde birden çok kullanıcı platformda grup oluşturup aynı anda kesintisiz bir şekilde iletişimlerini sürdürüyorlar. Ancak bu grupları kullanan kullanıcıların bildiği üzere gruptan ayrılır ayrılmaz ekranda bir bildirim oluşuyor. Platform bu duruma el attı ve WhatsApp grubundan ayrıldınız bildirimi artık yok. İşte haberle ilgili detaylar;

WhatsApp Grubundan Ayrıldınız Bildirimi Artık Yok!

WhatsApp Grubundan Ayrıldınız Bildirimi Artık Yok!
WhatsApp Grubundan Ayrıldınız Bildirimi Artık Yok

Popüler platform WhatsApp son zamanlarda kendini sıkça geliştirmekte. Geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların son görülmelerini istedikleri kişiye kapatma, gruplarda anket başlatma ve mesajlara emojiyle tepki verme gibi birçok kullanışlı yeni özelliklerini yayımlamıştı. Platform, dün yeni bir haberle geldi. Kullanıcılarının en çok gelmesini istediği özelliği yakın bir zamanda getireceğini belirtti.

Platformun son beta sürümünden paylaşılan yeni bilgilere göre kullanıcılar, artık sessiz bir şekilde üye oldukları gruptan ayrılabilecekler. Bildiğiniz üzere gruptan ayrılınca sohbet ekranında kişinin gruptan ayrıldığına dair bir mesaj bulunmakta. Ancak artık bu konuda tüm grup üyelerine bilgilendirme yapılmayacak.

Yeni gelecek özellikle birlikte kullanıcılara bir WhatsApp grubundan ayrılmak istediklerinde emin olup olmadıklarını soran bir pencere gözükecek. Bu pencerede ayrıca “Gruptan ayrıldığınızda yalnızca siz ve grup yöneticileri bilgilendirilecek.” şeklinde bir yazı bulunmakta. Kısacası gruptan ayrıldığınıza dair bilgi, tüm grup üyeleri yerine yalnızca grup yöneticilerine sunulmakta.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir