1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik!


Dijital mesajlaşma platformu WhatsApp, bir yeni özellik ile daha geliyor. Platform, sohbet grup yöneticilerinin yetki alanını genişletiyor. WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik!

Bildiğiniz üzere popüler mesajlaşma platformu Whatsapp ’a geçtiğimiz haftalarda  sesli mesaj göndermeden önce dinleme özelliği gelmişti. Bu yeni özellik sayesinde ses kaydı atmadan önce kullanıcıya dinleme şansı verilmekte. Ayrıca kullanıcılar da bu özeliği oldukça beğendiler.

Şimdi ise platform kendini geliştirmeye devam ederek yeni güncelleme üzerinde çalışıyor. Yeni güncellemede, uygulamanın iyileştirilmesine ek olarak bir yeni özellik eklenecek. Platforma yakın zamanda gelecek özellik ile sohbet grup yöneticileri daha fazla yetkiye sahip olacak.

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan WhatsApp, kullanıcı deneyimini arttırmak için yaptığı güncellemelerle gündemde. Ayrıca Google Play Beta programı ile yeni bir güncelleme yaparak sürümünü 2.22.1.7’ye yükseltmeye hazırlanmakta.

Yeni gelecek olan özellikle birlikte WhatsApp’taki bir grup yöneticisi gruplarda yer alan herkes için herhangi bir mesaj silme yetkisine sahipler. Ayrıca bu özellik sayesinde yöneticilerin, gruba kişi ekleme/çıkarma, grubu silme gibi özelliklere ek olarak daha fazla “yönetme” şansları mevcut. Mesajları herkes için kimin sildiği ise “…….. adlı yönetici tarafından silindi notuyla görülebilmekte.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap