WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özellikle daha kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere göre WhatsApp çoklu cihaz desteği geliyor. Söz konusu yeni özellik sayesinde Android işletim sahipli kullanıcılar aynı numarayı birden fazla cihazda kullanabilecekler. İşte konuyla ilgili diğer detaylar;

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

Bildiğiniz üzere WhatsApp kullanıcıları aynı numarayı birden fazla cihazda kullanamıyorlar. Görünüşe göre WhatsApp bu duruma nihayet el attı. WABeta info tarafından gelen bilgilere göre WhatsApp, artık kullanıcıların 2 farklı cihazda aynı numarayı kullanmalarına izin verecek.

Platformun en büyük rakibi Telegram. Telegram, uzun zamandır kullanıcılarına birden fazla akıllı telefonda aynı numarayı kullanma imkanı sunmakta. Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan WhatsApp, yakın bir zamanda birden fazla cihaz desteğine kavuşacak.

Android WhatsApp uygulamasında bu yeni özellik ortaya çıkmakta. Ayrıca sohbet geçmişi eklenilen yeni cihaza direkt olarak aktarma imkanı sunacak. Gelen iddiaya göre, mevcut mesajları ve medya dosyaları sadece birkaç dakika içerisinde yeni cihaza kopyalanabilecek.

Ayrıca tüm dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, işletmeler için de yaptığı çalışmalarını hızlandırdı. İşletme hesaplarının kullanıcı etkileşimini daha fazla arttrmak isteyen şirket, özel link özelliğini test etmekte.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Sizce bu özellik kullanışlı mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir