WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Özelliği!

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Özelliği!

0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bomba gibi bir haberle karşımızda. Gelen haberlere göre WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği geliyor. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar artık platform içindeki çevrimiçi durumlarını gizleyebilecekler. İşte detaylar;

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Özelliği!

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Özelliği!
Popüler Platform WhatsAppa’ Çevrimiçi Gizleme Özelliği Geliyor

Bildiğiniz üzere WhatsApp platformu en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri. Platform da bu popülerliğini kaybetmemek için bünyesine yeni özellikler getirmekte. Bu özelliklerden bazılarını geçtiğimiz günlerdeki haberlerimizde paylaşmıştık. Şimdi ise platform yeni bir özellik haberi ile daha karşımızda.

WhatsApp iOS uygulamasında yeni bir görsel sızdırıldı. Söz konusu ekran görüntüsüne göre anlık mesajlaşma platformu, kullanıcılarına çevrim içi durumlarını gizleme özelliğini sunabilir. Bildiğiniz üzere WhatsApp, uzun süredir kullanıcıları için son görülmelerini gizleme seçeneğini sunmaktaydı. Ancak bu özellik birilerine görünmek istemeyip daha fazla gizlilik isteyen kullanıcılara yeterli gelmemekte. Platforma yeni eklenmeye hazırlanan özellik sayesinde kullanıcılar, kendilerinin çevrim içi durumlarını takip eden birileri varsa onların kendilerini izlemelerinden kurtulabilecekler.

Ancak söz konusu özellik halen beta sürümüne bile gelmedi. Şimdilik sızıntı haberinden ibaret olan bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında ise bir bilgi mevcut değil.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Söz konusu yeni özellik sizce kullanışlı mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir