WhatsApp Profil Fotoğrafı ve Son Görülme Güncellemesi Geldi!

WhatsApp Profil Fotoğrafı ve Son Görülme Güncellemesi Geldi!

0

Dijital mesajlaşma denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan WhatsApp ses getirecek bir yeni gizlilik özellikleri ile karşımızda. Popüler platform WhatsApp profil fotoğrafı ve son görülme güncellemesi geldi. “Şunlar Hariç Kişilerim…” isimli yeni gizlilik seçeneği; profil fotoğrafı, durum, hakkında ve son görülme bilgisini rehberdeki istenilen kişilerden gizlemeye imkan sağlıyor. İşte yeni özellikle ilgili detaylar;

WhatsApp Profil Fotoğrafı ve Son Görülme Güncellemesi Geldi!

WhatsApp Profil Fotoğrafı ve Son Görülme Güncellemesi Geldi!
WhatsApp Profil Fotoğrafı ve Son Görülme Güncellemesi

Bildiğiniz üzere WhatsApp uygulaması birçok gizlilik ayarına sahip. “Herkes” seçeneği seçildiğinde, kullanıcıların bilgilerini tüm kullanıcılar görebilmekte. “Kişilerim” seçildiğinde ise sadece rehberdeki kayıtlı olanlar görebilmekte. Fakat kullanıcıların bazılarına bu özellikler tam olarak yeterli gelmiyor. Son görülmelerini veya profil resimlerini belirli kişilere açıp geri kalanlara kapatmak istiyorlar. WhatsApp kullanıcılarına bu zamana kadar bu imkanı tanımıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde aktif edilen yeni güncellemeyle birlikte beklenen özellik geldi.

WhatsApp uygulamasına “Şunlar Hariç Kişilerim…” seçeneği eklendi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar son görülmelerini, profil fotoğraflarını ve hakkında bilgilerini belirli kişilerden gizleyebilecekler. Uzun zamandır olduğu gibi kullanıcılar artık tüm kişilerin göstermek zorunda kalmayacaklar.

Ayrıca söz konusu yeni özelliğe WhatsApp’ı açıp Ayarlar > Gizlilik bölümüne giderek erişmek mümkün.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir