İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp Business’a iOS İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Business’a iOS İçin Yeni Özellik!


İşletmelerin gözdesi olan dijital mesajlaşma platformu WhatsApp Business, yeni uyarı özelliğini test ediyor. WhatsApp Business’a iOS İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Business’a iOS İçin Yeni Özellik!

WhatsApp Business’a iOS İçin Yeni Özellik!

Popüler dijital mesajlaşma platformu Whatsapp şimdi de işletmesi olan kullanıcıların sıkça kullandığı WhatsApp Business’i geliştiriyor. Şirket, bilinmeyen bir işletme hesabı kullanıcılara mesaj gönderdiğinde yeni bir uygulama içi uyarıyı test etmekte. Söz konusu geliştirme şimdilik yalnızca iOS kullanıcıları için geçerli. Ancak gelecekteki bir yazılım güncellemesinde herkes için aktif olacak.

WABetaInfo’nyn haberine göre, WhatsApp’ın en son beta sürümü 2.21.230.18, Business hesaplarından mesaj alan kullanıcılar için bu yeni uygulama içi bildirimi getirmekte. Ayrıca açıklamada, ”Bilinmeyen işletme hesaplarından bir mesaj aldığınızda, farklı ve güncel bir görünüm gösterilir. Bu görünüm, kişi listenizde kayıtlı olmayan bir işletmeden mesaj aldığınızı açıklar.” yazmakta.

Söz konusu yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar işletmenin kişi listelerinde engellenmesi veya kaydedilmesi seçimini yapabilecekler. Ayrıca bloga göre, “yeniden tasarlanmış görünüm belirli beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir“ cümlesi daha fazla beta kullanıcısının diğer işlevleri önümüzdeki güncellemelerde alabilir. Şirket ayrıca Catalyst projesini kullanarak yeni bir uygulama geliştirmekte. Bu sayede de macOS uygulamasında büyük bir değişiklik için hazırlanmakta. Önceki test edilen iPad uygulamasına benzer bu yeni uygulama, Windows arayüzü ile çok farka sahip değil.

Peki siz bu güncelleme hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Whatsapp veya Whatsapp Business kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap