WhatsApp Android Arayüzü Değişiyor!

WhatsApp Android Arayüzü Değişiyor!

0

Popüler dijital mesajlaşma platformu WhatsApp, Android işletim sistemleri için bir yenilikle geliyor. Gelen haberlere göre WhatsApp android arayüzü değişiyor. Platform, hali hazırda olan arayüzü değiştiriyor ve ek olarak yeni bir gizlilik özelliği test ediyor. Peki yeni arayüz nasıl olacak?

WhatsApp Android Arayüzü Değişiyor!

WhatsApp Yeni Android Arayüzü
WhatsApp Yeni Android Arayüzü

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android cihazları ilgilendirecek bir haberle karşımızda. Ayrıca bu habere ek olarak bir yeniliği daha var; gizlilik için bir kısayol ekliyor. Söz konusu yenilikler şimdilik WABetaInfo kullanıcıları tarafından test aşamasında. Kararlı sürümün ise birkaç gün sonra gelmesi beklenmekte.

Platform durum arayüzünü tıpkı iOS cihazlarda olduğu gibi Android cihazlar için de aynı hale getiriyor. Artık Android cihazlarda durum oluştururken sol alt kısımda bulunan emoji, yazı ve renk paleti simgeleri ekranın sağ üst tarafında olacak. Ek olarak paylaşılacak durumların kimlerin izleyebilmesini hızlı bir şekilde değiştirmek için de alt kısımda bir etiket gelecek. Kullanıcılar bu sayede durumlarının kimlerin izleyebileceğini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilecekler.

Bildiğiniz üzere şu anda WhatsApp kullanıcıları, durumun kimlerin görebileceğini Ayarlar ve Gizlilik kısmında değiştirmekteler. Test aşamasında olan yeni arayüzün ve gizlilik özelliği kısa bir zaman sonra kararlı sürüme gelecek.

Peki siz bu yeni arayüz hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir