Watch Dogs: Legion Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar

Watch Dogs: Legion Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar

0

Watch Dogs Legion‘ın çok oyunculu modu için Ubisoft, tarih açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Mart ayının başlarında, Londra’nın sanal versiyonu içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirebileceksiniz. Watch Dogs: Legion Güncelleme!

Çok oyunculu mod ile arkadaşlarınızla oyunu keşfedecek, meydan okumalara katılabilecek ve olaylara karışabileceksiniz. Bunun yanında gelecek olan yeni mod içerisinde dört oyuncuya kadar ortak görevler mevcut.

Watch Dogs: Legion Güncelleme! Ücretsiz olarak sunulacak

Ücretsiz güncelleme, birbirine bağlı beş görevden oluşan dört oyunculu bir Taktik Operasyonu içermekte. Ubisoft, bunun bir meydan okuma arayan oyuncular için oyun sonu içeriği olduğu söylemi var.

Çok oyunculu mod aynı zamanda oyunun Spiderbot Arena adlı PVP modunu da oynamanıza imkanı mevcut.  Ayrıca dört oyuncu, silahlı örümcek robotlarının kontrolünü ele geçirecek ve bir ölüm maçında dövüş mevcut.

Etkinlikler tamamlandığında ise deneyim kazanma ve rütbe atlamanın yanı sıra ödüllerin kilidi yok. Ayrıca oyuna yıl boyunca ücretsiz güncellemelerin bir parçası olarak daha fazla ortak görev, karakter ve PVE modu gelecek.

9 Mart‘ta Watch Dogs: Legion sezonu iki ek tek oyunculu görev daha mevcut. Bu oyuncular ayrıca Bloodline hikaye genişlemesini, daha oynanabilir karakterleri ve ekstra DedSec görevlerini bu yılın ilerleyen günlerinde yapılacak.

Peki söz konusu oyun ve güncellemesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir