VESTELCELL Kullanıma Sunuldu! Yeni GSM Markası

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu! Yeni GSM Markası

0

Geçtiğimiz günlerde Vestel, Türk Telekom ile anlaşma yaptı. Hücresel mobil bağlantı hizmeti VESTELCELL kullanıma sunuldu. Açıklamalara göre yeni GSM markasının 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşması hedeflenmekte.

Anlık olarak ülkemiz içerisinde toplamda 3 ana GSM firması mevcut. Ancak bu firmalardan en büyük altyapı sahibi olan Türk Telekom. Şirket, farklı şirketler ile ortaklık kurarak GSM markalarını hayata geçirmekte. Ve şimdi de Vestel bu markalar arasına katıl ve çalışmalar tamamlanmakta.

Yapılan haberlere göre yeni operatör, yerli proje ve iş birliklerinin artması amacı ile kurul. Bunun yanında VESTELCELL sadece faturalı hat hizmeti mevcut. Tarifeleri sade şekilde son kullanıcıya hitap etmekte. Bu konu göz önünde bulundurulduğu zaman VESTELCELL’in ana operatörlere oranla daha uygun fiyatlı tarifeler sunacağı düşünülmekte.

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu

Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Mobil iletişim kanallarında yeni uygulamalar ve katma değer yaratma amacıyla çıktığımız bu yolda, ülkemizdeki mobil iletişim kullanıcılarına ve sektörümüze yeni uygulamalar sunacağız. VESTELCELL ile ilk hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşma” açıklaması mevcut. 

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ise VESTELCELL’in “Bu iş birliği sayesinde faturalı mobil hat tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek olan VESTELCELL’i kullanıcıların deneyimine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ülkemiz içerisinde 1000’i geçen Vestel satış noktalarında, VESTELCELL tüketicilere sunulmakta. Ayrıca yeni GSM markasının sadece Vestel müşterilerine hitap edebileceği düşünülmekte. Bunun yanında VESTELCELL ile Vestel markalı ürün alışverişlerinde çeşitli avantajlar sunulması planlanmakta. Anlık olarak gelmesi beklenen avantajların ne olacağı bilinmezliğini koruyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir