VESTELCELL Kullanıma Sunuldu! Yeni GSM Markası
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu! Yeni GSM Markası

+ - 0

Geçtiğimiz günlerde Vestel, Türk Telekom ile anlaşma yaptı. Hücresel mobil bağlantı hizmeti VESTELCELL kullanıma sunuldu. Açıklamalara göre yeni GSM markasının 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşması hedeflenmekte.

Anlık olarak ülkemiz içerisinde toplamda 3 ana GSM firması mevcut. Ancak bu firmalardan en büyük altyapı sahibi olan Türk Telekom. Şirket, farklı şirketler ile ortaklık kurarak GSM markalarını hayata geçirmekte. Ve şimdi de Vestel bu markalar arasına katıl ve çalışmalar tamamlanmakta.

Yapılan haberlere göre yeni operatör, yerli proje ve iş birliklerinin artması amacı ile kurul. Bunun yanında VESTELCELL sadece faturalı hat hizmeti mevcut. Tarifeleri sade şekilde son kullanıcıya hitap etmekte. Bu konu göz önünde bulundurulduğu zaman VESTELCELL’in ana operatörlere oranla daha uygun fiyatlı tarifeler sunacağı düşünülmekte.

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu

VESTELCELL Kullanıma Sunuldu

Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Mobil iletişim kanallarında yeni uygulamalar ve katma değer yaratma amacıyla çıktığımız bu yolda, ülkemizdeki mobil iletişim kullanıcılarına ve sektörümüze yeni uygulamalar sunacağız. VESTELCELL ile ilk hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşma” açıklaması mevcut. 

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ise VESTELCELL’in “Bu iş birliği sayesinde faturalı mobil hat tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek olan VESTELCELL’i kullanıcıların deneyimine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ülkemiz içerisinde 1000’i geçen Vestel satış noktalarında, VESTELCELL tüketicilere sunulmakta. Ayrıca yeni GSM markasının sadece Vestel müşterilerine hitap edebileceği düşünülmekte. Bunun yanında VESTELCELL ile Vestel markalı ürün alışverişlerinde çeşitli avantajlar sunulması planlanmakta. Anlık olarak gelmesi beklenen avantajların ne olacağı bilinmezliğini koruyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap