AirPods Pro’ya Rakip Beats Studio Buds Geliyor!

AirPods Pro’ya Rakip Beats Studio Buds Geliyor!

0

Her geçen gün teknoloji piyasası gelişmeye devam ediyor. Şimdi de uzun zamandır konuşulan Beats Studio Buds teknoloji pazarına giriyor. AirPods Pro’ya Rakip Beats Studio Buds Geliyor!

AirPods Pro’ya Rakip Beats Studio Buds Geliyor!

AirPods Pro'ya Rakip Beats Studio Buds Geliyor!

Haberimize konu olan marka Beats’ten, başta müzik dinlemeyi seven kullanıcıları mutlu edecek haber geldi. Söz konusu olan markanın uzun bir süredir yeni bir tam kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı hakkında söylentiler mevcuttu. Söylentiler doğru çıktı ve dün Beats Studio Buds resmen duyuruldu.

Beats Studio Buds 8.2 mm özel tasarım sürücülerine sahip. Ayrıca Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve dış sesleri duymayı sağlayan şeffaf mod özelliği mevcut. Söz konusu olan kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisiyle gelmekte ve gecikmesiz ses deneyimi ile uzun kullanım mesafesi vaat etmekte. Ek olarak kulaklık Apple üretimi olan W1 veya H1 çiplerine sahip olmamakta.

Yeni çıkan model Type-C üzerinden şarj olmakta. Ayrıca  8 saat bağımsız, şarj kutusu ile birlikte toplam 24 saatlik pil ömrüne sahip. Kullanıcılarını düşünerek 5 dakikalık dolum ile 1 saate varan kullanım ömrünü sağlamakta. 5 gr ağırlığı sayesinde hafif bir boyuttan oluşmakta. Ayrıca kaliteli plastikten yapılmış ve IPX4 sertifikası ile de su sıçramalarına karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

Renk seçenekleri olarak Beats Kırmızısı”siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip. Ayrıca üzerinde yer alan 2 adet fiziksel buton ile müziği durdurabilir, çağrıları cevaplaya/reddedebilir, aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod arasında kullanıcılar geçiş yapabilirler.

Fiyatı merak edilen cihaz 149 dolarlık fiyat etiketine sahip. Ülkemizde 1499 TL ile satışı yapılması planlanan kulaklığın satış tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmamakta.

Peki siz yeni çıkan bu kulaklık hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir