Uzaylılar Var Mı? İsrailli Eski Uzay Güvenlik Şefinden İddia

Uzaylılar Var Mı? İsrailli Eski Uzay Güvenlik Şefinden İddia

0
Uzaylılar Var Mı

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed tarafından yapılan bir açıklama ile uzaylılar hakkında yeni bir iddia ortaya atılmış oldu. Uzaylıların bulunduğunu fakat insanların hazır olmadıklarını düşündükleri için karşımıza çıkmadıklarını Eshed söyledi. Uzaylıların varlığını Donald Trump’ın açıklamak istediğini, uzaylıların bunu istemediğini de konuşmalarına ekledi. Uzaylılar var mı?

Yıllardır tartışma konularında hep bulunan ve teoriler üretilmeye devam edilen konulardan biri olan uzaylılar hakkında gündeme yeni bir iddia düştü. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed’in yapmış olduğu açıklamada, uzaylıların varlığının gerçek olduğu fakat insanların buna hazır olmadıklarından dolayı ortaya çıkmadıkları ifade edildi.

87 yaşındaki Eshed, bunları çok daha önceden bildiğini ancak koşulların uygun olmadığını söylüyor. Bildiklerini yıllar önce anlatması durumunda kendisine deli gözüyle bakılıp, hastaneye yatırılabileceğini ifade ediyor. Artık kaybedecek de bir şeyinin kalmadığını söyleyen Eshed, insanların uzaylılara bakışlarının da değiştiğini, bu yüzden de bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyor.

Uzaylılar Var Mı? “Uzaylılar, ABD ile anlaşma imzaladı”

Eshed’e göre uzaylılar, ABD ile bir anlaşma imzaladılar. Bu anlaşmanın konusuysa uzaylıların, Dünya’da çeşitli araştırmalar yapmak istemeleri. Uzaylıların da tıpkı insanlar gibi davrandıklarını, evrenin sırlarını anlamaya çalıştıklarını ifade eden profesör, uzaylıların insanlara yardımcı olmak istediklerini savunuyor.

Yıllar boyunca İsrail’in uzay programlarını yöneten Haim Eshed, yaptığı açıklamalarda Donald Trump‘a da değindi. Eshed’e göre eski ABD Başkanı Trump, uzaylıların varlığını açıklamak istemiş ancak “Galaktik Federasyon”lu uzaylılar, böyle bir şeyi istememişler. Çünkü uzaylılar, insanların biraz sakinleşmeye ihtiyaç duyduklarını düşünüyorlarmış. Ancak insanlar, şu an için uzaylılar konusunda pek de anlayışlı değiller…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir