Uygun fiyatlı Google telefon beklenenden önce geliyor!

Uygun fiyatlı Google telefon beklenenden önce geliyor!

0

Google’ın Pixel A serisi telefonları fiyat performans odaklı yapıları ile öne çıkıyor. İlk defa 2019 yılında Pixel 3a modelini piyasaya süren şirket, sonraki yıllarda da bu serisini sürdürdü. Teknoloji devi şimdi ise Pixeel 7a modelini gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

Google Pixel 7a, yakın zamanda yüzünü gösterecek

Google şimdiye kadar maalesef Pixel A serisi telefonlar için belirli bir tanıtım takvimine sahip değil. Pixel 3a modelini 2019 yılının mayıs ayında tanıtan şirket, takip eden yıllarda 4a ve 5a modellerini ise ağustos ayında piyasaya sundu. Şirket geçtiğimiz yıl Pixel 6a modelinin tanıtımı için ise temmuz ayını tercih etti.

Durum böyleyken Google Pixel 7a için net bir tanıtım tarihi vermek oldukça güç. Ancak Twitter’da SnoopyTech adıyla bilinen güvenilir bir uzman, Pixel 7a’nın tanıtım tarihi için oldukça önemli bir iddiada bulundu. Buna göre Google’ın yeni fiyat performans odaklı telefonu önümüzdeki 2 hafta içerisinde mağazalara ulaşacak. Yeni telefon bundan kısa bir süre sonra ise satışa sunulacağı düşünülüyor.

SnoopyTech’in bu kısa süreli öngörüsü eğer doğru çıkarsa, yeni telefonu 10 Mayıs’ta düzenlenecek olan Google I/O etkinliğinde gün yüzüne çıkabileceğini söylemek yanlış olmaz. Böylelikle yeni Pixel 7a modelini beklenenden çok daha önce görme fırsatı yakalayacağız. Daha önce gelen bilgiler yeni telefonun haziran ayında tanıtılacağı yönündeydi.

Diğer yandan fiyat performans modelinin renk seçenekleri konusunda da bir iddia daha ortaya atıldı. Gelen bilgilere göre Google Pixel 7a için daha önce konuşulan yeşil renk seçeneği iptal oldu. Buna göre yeni telefonu siyah, beyaz ve mavi renklerde göreceğiz.

Ortaya çıkan bu bilgiler doğru ise yeni Pixel 7a ile mayıs ayı içerisinde tanışabileceğiz gibi görünüyor. Peki siz Google ve fiyat performans odaklı telefon modeli Pixel 7a hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/uygun-fiyatli-google-telefon-beklenenden-once-geliyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir