Unreal Engine 5’li GTA 4 Remake Harika Görünüyor!

Unreal Engine 5’li GTA 4 Remake Harika Görünüyor!

0

GTA 4, Grand Theft Auto serisinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilmekte. Ek olarak Rockstar Games’ten remaster veya remake almaktan çok uzakta. Bugüne kadar birçok söylenti yayıldı, ancak doğrulanmadı. Rockstar’ın halihazırda GTA 6’ya yöneldiğini de biliyoruz. Bir GTA 4 hayranı ise oyunun Unreal Engine 5’te nasıl görüneceğini ortaya koydu. Unreal Engine 5’li GTA 4 Remake Harika Görünüyor!

Unreal Engine 5’li GTA 4 Remake Harika

GTA 4 Remake

Max Payne, GTA San Andreas ve GTA 3 gibi eski oyunları Unreal Engine 5’te yeniden tasarlayan TeaserPlay isimli YouTube kanalı, şimdi de GTA 4’ü ele aldı. Hem oyunun haritası hem de ana karakter Niko Bellic yeniden tasarlanmakta.

Video, GTA 4’ün baş kahramanı Niko Bellic’in Liberty City’deki çeşitli bölgelerde dolaşmasını ele alıyor. Ayrıca Unreal Engine 5 ile tasarlanan konsept çalışması, ara sahnelerin ve oynanışın nasıl olacağını da ortaya koymakta.

2008 yılında çıkış yapan GTA 4, PS3 ve Xbox 360 konsollarında başyapıtı haline gelmişti. Ayrıca oyun için The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony adlı iki genişleme paketi mevcut.

Günümüzde birçok oyuncu hala GTA 4’ün remaster veya remake sürümünü görmek istiyor. Aslında Rockstar, bir süre önceye kadar GTA 4 ve Red Dead Redemption remake’i üzerinde çalışıyordu. Fakat GTA Trilogy’nin başarısızlığı ve GTA 6’dan sonra iptal etmeye karar verdi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir