GTA 6 Beklenen Tarihten Erken Aramızda Olabilir!

GTA 6 Beklenen Tarihten Erken Aramızda Olabilir!

0

Video oyun yapım şirketi Rockstar Games, merakla beklenen Grand Theft Auto oyun serisinin yeni oyunu üzerinde çalışmakta. Şirket, oyun için çalışmalarını hızlandırdı. Gelen haberlere göre GTA 6 beklenen tarihten erken aramızda olabilir. İşte konuyla ilgili detaylar;

GTA 6 Beklenen Tarihten Erken Aramızda Olabilir!

GTA 6 Beklenen Tarihten Erken Aramızda Olabilir!

Oyun dünyasının efsane isimlerinden biri olan Grand Theft Auto (GTAV, aradan geçen dokuz seneye rağmen zirvedeki yerini korumakta. Her ne kadar oyunun hayranları ve yapımcısı bu durumdan memnun olsa da dört gözle yeni oyun beklenmekte. Fakat son gelen bilgilere göre bu bekleyiş sona erdi. Geliştirici RockstarGTA VI ile ilgili olan çalışmalarını hızlandırdı.

Oyunun hayranları oldukça uzun zamandır serinin devam etmesini beklemekteler. Fakat Rockstar, yeni bir oyun yerine GTA Trilogy Remaster gibi oyunlar üzerinde çalışmayı tercih etti. Ne yazık ki bu oyunlar da kötü grafikleri ve hataları sebebiyle eleştirilere maruz kaldı. Oyunculardan gelen kötü eleştirileri değerlendiren RockstarRed Dead Redemption ve GTA IV Remaster projelerini iptal etti ve GTA VI projesine odaklandı.

Gelen bilgilere göre Rockstar Games, dünyadaki stüdyoları için birçok farklı iş ilanı yayınlamaya başladı. Pozisyonlar arasında; animasyon uzmanıtasarımcı3D tasarımcısıfotogrametri uzmanı ve animasyon programcısı yer almakta. Ayrıca toplam alınacak personel sayısı da 233. Bu sayıdan yola çıkarsak şirketin projeyi hızlandırmak istediğini söyleyebiliriz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu oyun serisini daha önce hiç oynadınız mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir