UFO Görüntüleri! Pentagon Video Yayınladı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

UFO Görüntüleri! Pentagon Video Yayınladı

+ - 0

Zaman zaman yayınlanan UFO görüntüleri ile uzaylılar konusu sürekli gündeme geliyor. Ama bu sefer yapılan açıklama resmi kanaldan olunca hem Türkiye’de hem de dünyada uzaylılar daha fazla gündeme oldu.

Sue Gough, yaptığımı paylaşım ile Pentagon arşivlerinden paylaşılan görüntülerin gerçek olduğunu belirtti. Peki Pentagon ne demektir? Yayınlanan UFO görüntüleri gerçek mi? Uzayda farklı canlılar mevcut mu?

PENTAGON Nedir?

UFO! PENTAGON Nedir?

Pentagon, Arlington County Virjinya, Washington sınırında bulunmaktadır. ABD’deki askeri işlerle ilgili tüm resmi kurumlar, Pentagon kapsamında ele alınır. Adını Washington’da üstlendiği binanın biçiminden alır. 1941 ile 1943 yılları arasında inşa edilen ve iç içe geçen beş tane beşgenden (pentagon,yunanca’da beşgen demektir) oluşan bina 600,000 m² toplam alan ve 340,000 m² kullanım alanıyla dünyanın en büyük resmi daire binalarından biridir.

UFO Görüntüleri Gerçek mi?

Daha önce de internet ortamında paylaşılan ABD pilotlarının uçuşlarındaki bazı tanımlanamayan cisimler, Pentagon’un yaptığı açıklama ile resmilik kazanmış oldu. Kızılötesi kamera ile kaydedilen görüntülerde tanımlanamayan cisimler çok hızlı bir şekilde hareket ederken görülüyor.

Pentagon’un paylaştığı görüntüler 2017 yılında internette yayınlanmış ve çok tartışılmıştı. Resmi olarak doğrulanan görüntüler sonrası uzaylıların olup olmadı tekrar gündeme geldi.

Dünyayı sarsan UFO görüntülerinin uzaylılar olup olmadığı büyük tartışma konusu! Pentagon tarafından paylaşılan görüntülerde Amerika Birleşik Devletleri Donanması‘na ait pilotların görevdeyken karşılaştıkları ilginç varlıkları kayda aldıkları ifade edildi.

UFO görüntüleri izle! Son dakika açıklamasında bulunan Pentagon temsilcileri fikir birliği neticesinde bu görüntülerin yayınlanmasına karar verdiklerini belirtti. UFO görüntülerinin 2004 ile 2015 seneleri arasında çekildiği de vurgulandı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap