PUBG Yeni Özellik! Counter Strike benzeri bir özellik getiriliyor

PUBG Yeni Özellik! Counter Strike benzeri bir özellik getiriliyor

0
PUBG Yeni Özellik

PUBG, Oyuncularının isteklerini sürekli yerine getirmeye özen gösteriyor. Akıllı telefonlarda çok daha fazla tercih edilen oyun. PC, Xbox ve PlayStation platformlarında da boy gösteriyor ve kitlesini büyütüyor.

Her geçen gün daha çok kişinin ilgi gösterdiği oyunun yeni sezonunu değerlendiren Joon Choi, umut dolu bir konuşma yaptı. Konsol versiyonlarını üreten ekipleri yöneten Choi, PUBG değerlendirdi ve şunları söyledi:

“Son 3 yılda, birçok oyunda olduğu gibi, oyuncularımızın sahip olduğu genel beceri seviyesinin önemli ölçüde arttığını gördük. PUBG’nin en başarılı oyuncuları, becerilerini ve kendilerini geliştirmeye devam ediyor.”

“Karşılaşmalarda birçok yeni oyuncunun kimseye hasar veremediğini ve hiçbir kimseyi öldüremeden oyundan elendiğini sık sık görüyoruz. Bize uzun zamandır oyuncular arasındaki seviye farkının bazı oyuncular için daha zorlu bir oyun deneyimi yaşattığını söylüyorsunuz. Bunu çözmek adına planımız hakkında konuşmaya hazırız.”

PUBG Yeni Özellik! Counter Strike

Kıdemli yönetici, 7. sezon ile beraber botların konsollarda da olacağı müjdesini bizlere verdi. Şuan da mobil sürümde yer alan botlar, “yapay saldırganlar” olarak isimlendirilecek. Botların oyuncuları eğitmesi bekleniyor.

Sanki gerçek oyuncuymuş gibi davranacak olan botlar; mermilerin yönlerini, tuzakları göz önünde bulunduracak. Böylece tecrübesiz oyuncular gerçekçi bir eğitim eşliğinde eğitilecek.

Tuzak kurma, tuzaklara karşı korunma, alan savunması yapma ve saklanma gibi temel birçok bilgiler de botlar sayesinde öğrenilecek konular olacak. Zira PUBG yönetimi, oyuncuların daha çok hayatta kalma süresine sahip olmasını istiyor.

Battle Royale karşılaşmalarında yüksek performans gösteren kişiler botlarla çok karşılaşmayacak. Bu uygulama özellikle silah kullanma ve savaşma yetenekleri düşük olan kişileri hedef alacak. PUBG’nin yeni sezonu 28 Nisan 2020’de başlayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir