Ücretsiz Epic Game Oyunu Bu Haftada Belli Oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Ücretsiz Epic Game Oyunu Bu Haftada Belli Oldu!

0

Ücretsiz oyun dağıtması ile popülerliğini arttıran Epic Games, bu yönde halen daha adımlarını atmakta. Steam’a karşı olarak atılan bu adımda, içinde bulunduğumuz hafta açık dünya rol yapma oyununu ücretsiz vermekte. Ücretsiz Epic Game Oyunu ise bu hafta Pine oldu. Oyun açık dünya bir rol yapma oyunu (RYO). Albamare adındaki bir dünyada geçen oyunda, Hue adındaki ana karakteri oynamaktayız.

Ücretsiz Epic Game Oyunu Pine!

Ücretsiz Epic Game Oyunu

Albamare’nin güzel dünyasında, insanlardan çok daha akıllı yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfetmek. Ayrıca ticaret yapmak ve savaşmak zorunda kalacağınız Hue rolünü üstlenmekteyiz. Bunun yanında kabilenizin yerleşeceği yeni bir yuva aramaktayız. Ayrıca Albamare’nin geniş ölçekli coğrafyasıyla uğraşmanız gerekecek.

Altı farklı biyomu takas ederek konuşarak , üreterek ve savaşarak keşfedin. Her biyomda farklı yaratıklar mevcutken hayatta kalmaya çalışın. Ayrıca kabileniz için yaratıklarla mücadele etmek zorundasınız. Bunun yanında herhangi bir türle arkadaş olabilir, onlarla birlikte savaşabilirsiniz. Tabi ki onlara saldırmayı tercih edebilme imkanınızda mevcut. Savaşmadan da yaşam alanlarını terk etmeye zorlayabilirsiniz.

Pine Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Quad Core 3.2 Ghz ya da eşdeğer işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da eşdeğer ekran kartı
Depolama: 4 GB

ÖNERİLEN
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Quad Core 3.40 Ghz ya da eşdeğer işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da eşdeğer ekran kartı
Depolama: 4 GB

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Her hafta verilen ücretsiz oyunları alıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Pine’ın Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap