Ücretli WhatsApp Premium Geldi!

Ücretli WhatsApp Premium Geldi!

0

Kısa süre önce Meta şirketi bünyesinde mevcut olan uygulamaların reklam sayılarının artacağını belirtmiştik. En büyük şok ise WhatsApp reklam vereceği konuşulmakta. Ancak Zuckerberg’ün gelir arttırma konusunda farklı fikirleri mevcut. Ücretli WhatsApp premium beta programında.

Ücretli WhatsApp Premium beta programında!

Ücretli WhatsApp Premium

Maddi kazanaç elde etmek adına bu tarz adımları atmaya başlayan Meta, kısa süre önce Instagram için harekete geçti. Facebook gibi her yerde reklam göstereceği belirtildi ve bu gerçekleştirilmekte.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta henüz geleceği söylenen reklam adımı atılmadı. Bunun yerine WhatsApp Premium isimli daha çok işletmelere hitap eden ücretli bir üyelik ortaya çıktı. Bugün itibariyle de resmi beta sürümlerine eklendi.

Uygulamanın ücretli sürümü aynı anda tek hesaba bağlı 10 cihaza kadar izin verilmekte. Bu sayede işletme sahipleri ve çalışanları tek hesap üzerinden müşteri hizmetleri ve satış faaliyetlerini yürütebilmekte. Ayrıca çoklu görüntülü konuşmaya izin verme durumu da söz konusu. Bu 32 kişi olarak düşünülmekte.

Şu an için WhatsApp Premium beta programına dahil edilmiş olsa da henüz fiyat bilgisi mevcut değil. Ek olarak, ne zaman kullanabileceğime yönelik soru işaretleri de giderilmedi. Fakat 2023’e girmeden aktif kullanıma alınması beklenmekte.

Peki siz WhatsApp Premium hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca para karşılığı bu tarz bir hizmet alır mıydınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir