Ücretli Twitter Aboneliği Geliyor! Çalışmalar Başladı

Ücretli Twitter Aboneliği Geliyor! Çalışmalar Başladı

0

Ücretli Twitter aboneliği sistemi hakkında güncel olarak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa süre önce CEO tarafından gelen açıklamalarından sonra, şimdi de kullanıcılar ile yapılan anket çalışmaları hakkında bilgiler ortaya çıktı. Görüldüğü kadarı ile Twitter, abonelik sistemi konusunu daha ciddi bir şekilde ele almaya hazırlanıyor.

Ücretli Twitter aboneliği için kullanıcı anketleri yapılmaya başladı

Ücretli Twitter aboneliği için kullanıcı anketleri yapılmaya başladı

Twitter, abonelik sistemi hakkında kullanıcılarla beraber çalışma gerçekleştiriyor. Kullanıcılar için düzenlenen anketlere, ücretli sistemler ile ilgili yeni sorular da eklenmiş durumda.

Ücretli Twitter abonelik sistemi hakkında anketlerde mevcut bulunan sorularda, eklenebilecek yeni özelliklerin hangilerinin kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmek istendiği araştırılıyor.

Anketlerden anlaşılan Twitter, platformu tamamen ücretli bir sistem haline dönüştürmek istemiyor. Daha fazla sunulacak ek özellikler ve reklamsız görünüm ile kullanıcıların abone olması istenecek diye düşünülüyor. Kişisselleştirme seçeneğinde artış, çeşitli güncel tweet özellikleri ve gelişmiş tweet analizleri gibi yeni ve dikkat çekici özellikler sunulmaya çalışıldığını da söylemek mümkün oluyor.

Görünen o ki Twitter, gelir modeli konusunda şu ana kadar sosyal medya platformlarının düşünmediği bir sistem üzerinde emin adımlara ilerleyecek. Bu yeni ücretli abonelik sistemli sürecin nasıl sonuçlanacağı ise fazlasıyla merak ediliyor. Önümüzdeki günlerde bu konuda daha detaylı bilgiler de gündeme gelmeye devam edecektir.

Twitter ücretli abonelik sistemi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Böyle bir güncelleme gelse siz ücret karşılığı abone olur musunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir